Przetargi.pl
Sukcesywna dostawa preparatów dezynfekcyjnych, artykułów do sterylizacji oraz środków myjąco-dezynfekujących do Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego sp. z o.o.

Szpital Średzki Serca Jezusowego Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej ogłasza przetarg

  • Adres: 63-000 Środa Wielkopolska, Żwirki i Wigury
  • Województwo: wielkopolskie
  • Telefon/fax: tel. 612 854 032, , fax. 612 853 645
  • Data zamieszczenia: 2020-01-20
  • Zamieszczanie ogłoszenia: obowiązkowe

Sekcja I - Zamawiający

  • I.1. Nazwa i adres: Szpital Średzki Serca Jezusowego Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej
    Żwirki i Wigury 10
    63-000 Środa Wielkopolska, woj. wielkopolskie
    tel. 612 854 032, , fax. 612 853 645
    REGON: 30856000000000
  • Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalsredzki.pl

Sekcja II - Przedmiot zamówienia, przetargu

  • II.1. Określenie przedmiotu zamówienia
  • II.1.1. Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego:
    Sukcesywna dostawa preparatów dezynfekcyjnych, artykułów do sterylizacji oraz środków myjąco-dezynfekujących do Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego sp. z o.o.
  • II.1.2. Rodzaj zamówienia:
  • II.1.3. Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
    Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostaw asortymentu, wyspecyfikowanego w załączniku nr 1 do SIWZ, według bieżącego zapotrzebowania Zamawiającego. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy części: część 1: preparaty dezynfekcyjne skóry, błon śluzowych oraz ran – dostarczany asortyment klasyfikowany jest jako: produkt leczniczy, wyrób medyczny, produkt biobójczy; część 2: artykuły do sterylizacji; część 3: preparaty dezynfekujące. Oferowany asortyment musi spełniać wymogi określone przepisami prawa, dla danego rodzaju produktów, a w szczególności wymagania: ustawy z dnia 6 września 2001 roku – Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz. U. z 2019 r., poz. 499 ze zmianami), ustawy z dnia 20 maja 2010 roku o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2019 r., poz. 175 ze zmianami), ustawy z dnia 9 października 2015 roku o produktach biobójczych (t. j. Dz. U. z 2018 r., poz. 2231). Płatność za sukcesywne dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą na podstawie prawidłowo wystawionej faktury VAT, dostarczanej do Zamawiającego z każdą dostawą. Wykonawca dołączy fakturę VAT w następujący sposób (warianty opcjonalne): a) oryginał oraz kopię – przy realizacji dostawy oraz przekaże pocztą elektroniczną, b) zgodnie z zapisami ustawy z dnia 9 listopada 2018 roku o elektronicznym fakturowaniu w zamówieniach publicznych, koncesjach na roboty budowlane lub usługi oraz partnerstwie publiczno-prywatnym (Dz. U. z 2018 r., poz. 2191), za pośrednictwem Platformy Elektronicznego Fakturowania. Termin płatności każdej faktury ustala się na 60 dni i jest on liczony od daty dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury Zamawiającemu. W przypadku kiedy w załączniku nr 1 użyte zostały nazwy własne, Zamawiający oświadcza, że są to nazwy podane przykładowo. Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania produktów równoważnych. Przy czym udowodnienie równoważności każdorazowo spoczywa na Wykonawcy, a o fakcie równoważności decyduje Zamawiający. Podane w załączniku nr 1 do SIWZ ilości asortymentu, jaki zamierza zamówić Zamawiający mają charakter szacunkowy. Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia z tytułu zakupienia mniejszej ilości asortymentu przez Zamawiającego. Jednocześnie Zamawiający deklaruje, że zrealizuje 80 % dostaw określonych w załączniku.
  • II.1.4. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 33631600-8
  • II.1.5. Czy dopuszcza się złożenie oferty częściowej: tak

Sekcja III - Informacje o charakterze prawnym, ekonomicznym, finansowym i technicznym

  • III.2. Warunki udziału
  • Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków: Dla części nr 1 – 3, jeżeli przedmiot zamówienia jest produktem leczniczym : Zamawiający uzna spełnienie przez Wykonawcę przedmiotowego warunku dla każdej z części zamówienia, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej, składu celnego lub składu konsygnacyjnego produktów leczniczych, wydane na podstawie art. 72 i art. 74 ustawy z dnia 6 września 2001 roku Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz. U. z 2019 r. poz. 499) lub inny dokument upoważniający Wykonawcę do obrotu i sprzedaży produktów leczniczych, w tym dokumenty równoważne obowiązujące na terenie Państw Członkowski UE.
  • Informacja o oświadczeniach i dokumentach, jakie mają dostarczyć wykonawcy w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą: a) dla każdego produktu leczniczego: - pozwolenie na dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego, wydane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 roku – Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz. U. z 2019 r., poz. 499 ze zmianami), - kartę charakterystyki produktu leczniczego wraz z ulotką w języku polskim. b) dla każdego wyrobu medycznego: - deklarację zgodności lub certyfikat CE, - ulotkę informacyjną w języku polskim. c) dla każdego produktu biobójczego: - pozwolenie na obrót produktem biobójczym, wydane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 9 października 2015 roku o produktach biobójczych (t. j. Dz. U. z 2018 r., poz. 2231), - ulotkę informacyjną w języku polskim, - kartę charakterystyki substancji niebezpiecznej. d) dla innego asortymentu wyspecyfikowanego w częściach od 1 do 3, który nie jest produktem leczniczym, wyrobem medycznym lub produktem biobójczym: - ulotkę w języku polskim oraz jeżeli został wydany – dokument dopuszczający do obrotu zgodnie z przepisami prawa.

Sekcja IV - Procedura przetargowa

  • IV.1. Tryb udzielenia zamówienia
  • IV.1.1. Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony
  • IV.2. Kryteria oceny ofert
  • IV.2.2. Wykorzystana będzie aukcja elektroniczna: nie
  • IV.3. Informacje administracyjne
  • IV.3.5. Termin związania ofertą:

Zobacz następny przetargZobacz poprzedni przetargPobierz ofertę w pliku pdfPowrót na stronę główną

Podobne ogłoszenia o przetargach