Skopiowano do schowka!
- Adres: 82-300 Elbląg, plac Kazimierza Jagiellończyka 1
- Województwo: warmińsko-mazurskie
- Data zamieszczenia: 2025-08-28
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu
- Adres: 82-300 Elbląg, plac Kazimierza Jagiellończyka 1
- Adres email: przetargi@swiatowid.elblag.pl
- Strona internetowa: www.swiatowid.elblag.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 79552000-8
- Nazwa zamówienia: WYKONANIE AUDIODESKRYPCJI OBIEKTÓW DZIEDZICTWA KULTUROWEGO W RAMACH PROJEKTU „NOWA PLATFORMA CYFROWA CSE ŚWIATOWID W ELBLĄGU”
- Opis zamówienia: Przedmiotem wykonania zamówienia jest zrealizowanie usługi polegającej na wykonaniu 300 profesjonalnych audiodeskrypcji zdigitalizowanych obiektów dziedzictwa kulturowego wg wykazu, który stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ. W zakres zamówienia wchodzi sporządzenie opisów dostosowanych do potrzeb osób niewidzących i niedowidzących oraz ich nagranie przez lektora w polskiej wersji językowej. Zamówienie obejmuje obróbkę dźwiękową materiału (kompresja, filtry, wycinanie oddechów, dostosowanie pauz oraz tempa).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w ZAŁĄCZNIKU NR 1 DO SWZ – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale XV i Rozdziale XVI SWZ oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu dotyczące:1. sytuacji ekonomicznej lub finansowej, tj.:1) posiadają środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości co najmniej 60 000,00 zł* (słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych).2. zdolności technicznej lub zawodowej, w tym:1) wykonali należycie w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie usługi polegające na kompleksowym opracowaniu i nagraniu audiodeskrypcji łącznie minimum 200 obiektów dziedzictwa kulturowego wraz z obróbką plików dźwiękowych (audiodeskrypcje podlegają sumowaniu z jednego bądź wielu zamówień wykonanych przez Wykonawcę w ww. okresie – liczba zamówień jest nielimitowana).2) dysponują lub będą dysponować osobami zdolnymi do wykonania zamówienia skierowanymi do jego realizacji, tj.:2.1) 2 osobami pełniącymi funkcję deskryptora, do których obowiązków należeć będzie stworzenie tekstów audiodeskrypcji (skryptów), spełniającymi następujące warunki (każda osoba spełniać musi oba warunki):a) doświadczenie w opracowaniu co najmniej 50 tekstów audiodeskrypcji (skryptów) obiektów dziedzictwa kulturowego,b) posiada odpowiednie do wykonania zamówienia kompetencje, przez co rozumie się wysoką kulturę języka i poprawność językową, dobrą znajomość środków językowych oraz sprawność świadomego i krytycznego korzystania z nich.2.2) 1 osobą pełniącą funkcję specjalisty ds. nagrań i postprodukcji, do której obowiązków należeć będzie nagranie i obróbka plików dźwiękowych, która spełnia następujący warunek:a) posiada minimum 3-letnie doświadczenie w działalności polegającej na nagrywaniu i obróbce plików dźwiękowych.
Podobne przetargi
- „Usługi nagrania audiodeskrypcji na podstawie otrzymanego skryptu, do filmów pełnometrażowych, w ramach projektu „Cinema Without Barriers”, (...) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Część II i III”
- Usługi stworzenia i nagrania audiodeskrypcji, napisania listy dialogowej, nagrania ścieżki lektorskiej, stworzenia napisów dla osób niesłyszących do 2 filmów (…) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
- „Usługi nagrania audiodeskrypcji na podstawie otrzymanego skryptu, (…) do 9 filmów pełnometrażowych, w ramach projektu „Cinema Without Barriers”, (...) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Część II”
- Usługi stworzenia i nagrania audiodeskrypcji, napisania listy dialogowej, nagrania ścieżki lektorskiej, stworzenia napisów dla osób niesłyszących do 4 filmów, (…) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
- Usługi stworzenia i nagrania audiodeskrypcji, napisania listy dialogowej, nagrania ścieżki lektorskiej, stworzenia napisów dla osób niesłyszących do 4 filmów, (…) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
- Usługi nagrania audiodeskrypcji i ścieżki lektorskiej, napisania listy dialogowej, stworzenia napisów SDH do 14 filmów pełnometrażowych, (...) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Część I
- Usługi przygotowania audiodeskrypcji ze ścieżką lektorską i napisami (…) wraz z produkcją suplementu do kopii Blu-ray lub DCP, do 1 filmu (…), dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
- Usługę w zakresie redakcji i korekty językowej oraz opracowania graficznego materiałów merytorycznych dotyczących modelu funkcjonowania (SCWEW) z zachowaniem standardów WCAG 2.1 na poziomie AA
- Usługa polegająca na zamieszczaniu opisów obiektów i postaci w systemie zarządzania treścią CMS, przyporządkowanym do aplikacji mobilnej MonumentApp. w roku 2024.
- Usługi przygotowania audiodeskrypcji ze ścieżką lektorską i napisami (…) wraz z produkcją suplementów do kopii Blu-ray lub DCP, do 8 filmów (…), dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Część II
- Usługę w zakresie redakcji i korekty językowej oraz opracowania graficznego materiałów merytorycznych dotyczących modelu funkcjonowania (SCWEW) z zachowaniem standardów WCAG 2.1 na poziomie AA
- Usługi przygotowania audiodeskrypcji ze ścieżką lektorską i napisami (…) wraz z produkcją suplementów do kopii Blu-ray lub DCP, do 8 filmów (…), dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Część II