Skopiowano do schowka!
- Adres: 61-809 Poznań, Św. Marcin 80/82
- Województwo: wielkopolskie
- Telefon: +48 61 64 65 265
- Data zamieszczenia: 2023-11-21
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Centrum Kultury ZAMEK
- Adres: 61-809 Poznań, Św. Marcin 80/82
- Adres email: zamowieniapubliczne@ckzamek.pl
- Telefon: +48 61 64 65 265
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 79552000-8
- Nazwa zamówienia: Usługi przygotowania audiodeskrypcji ze ścieżką lektorską i napisami (…) wraz z produkcją suplementów do kopii Blu-ray lub DCP, do 8 filmów (…), dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Część II
- Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia są „Usługi przygotowania audiodeskrypcji ze ścieżką lektorską i napisami dla osób niesłyszących wraz z produkcją suplementów do kopii Blu-ray lub DCP, do 8 filmów pełnometrażowych wyświetlanych w ramach projektu „Kino Bez Barier – Edycja Polska” w okresie od stycznia do czerwca 2024 roku, dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Część II”, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Podobne przetargi
- „Usługi nagrania audiodeskrypcji na podstawie otrzymanego skryptu, do filmów pełnometrażowych, w ramach projektu „Cinema Without Barriers”, (...) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Część II i III”
- WYKONANIE AUDIODESKRYPCJI OBIEKTÓW DZIEDZICTWA KULTUROWEGO W RAMACH PROJEKTU „NOWA PLATFORMA CYFROWA CSE ŚWIATOWID W ELBLĄGU”
- Usługi stworzenia i nagrania audiodeskrypcji, napisania listy dialogowej, nagrania ścieżki lektorskiej, stworzenia napisów dla osób niesłyszących do 2 filmów (…) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
- „Usługi nagrania audiodeskrypcji na podstawie otrzymanego skryptu, (…) do 9 filmów pełnometrażowych, w ramach projektu „Cinema Without Barriers”, (...) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Część II”
- Usługi stworzenia i nagrania audiodeskrypcji, napisania listy dialogowej, nagrania ścieżki lektorskiej, stworzenia napisów dla osób niesłyszących do 4 filmów, (…) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
- Usługi stworzenia i nagrania audiodeskrypcji, napisania listy dialogowej, nagrania ścieżki lektorskiej, stworzenia napisów dla osób niesłyszących do 4 filmów, (…) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
- Usługi nagrania audiodeskrypcji i ścieżki lektorskiej, napisania listy dialogowej, stworzenia napisów SDH do 14 filmów pełnometrażowych, (...) dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Część I
- Usługi przygotowania audiodeskrypcji ze ścieżką lektorską i napisami (…) wraz z produkcją suplementu do kopii Blu-ray lub DCP, do 1 filmu (…), dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
- Usługę w zakresie redakcji i korekty językowej oraz opracowania graficznego materiałów merytorycznych dotyczących modelu funkcjonowania (SCWEW) z zachowaniem standardów WCAG 2.1 na poziomie AA
- Usługa polegająca na zamieszczaniu opisów obiektów i postaci w systemie zarządzania treścią CMS, przyporządkowanym do aplikacji mobilnej MonumentApp. w roku 2024.
- Usługę w zakresie redakcji i korekty językowej oraz opracowania graficznego materiałów merytorycznych dotyczących modelu funkcjonowania (SCWEW) z zachowaniem standardów WCAG 2.1 na poziomie AA
- Usługi przygotowania audiodeskrypcji ze ścieżką lektorską i napisami (…) wraz z produkcją suplementów do kopii Blu-ray lub DCP, do 8 filmów (…), dla Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Część II