Usługa przygotowania i dystrybucji posiłków dla mieszkańców gminy Sadkowice, będących uczestnikami projektu nr FELD.07.09-IP-0011/23 pn. „CUŚ DOBREGO 2”.

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 96-206 Sadkowice, Sadkowice
  • Województwo: łódzkie
  • Data zamieszczenia: 2024-09-30
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 55321000-6
  • Nazwa zamówienia: Usługa przygotowania i dystrybucji posiłków dla mieszkańców gminy Sadkowice, będących uczestnikami projektu nr FELD.07.09-IP-0011/23 pn. „CUŚ DOBREGO 2”.
  • Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa przygotowania i dystrybucji posiłków dla mieszkańców gminy Sadkowice, będących uczestnikami projektu nr FELD.07.09-IP-0011/23 pn. „ CUŚ DOBREGO 2 ” z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021.”2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1A do SWZ (formularz asortymentowo - cenowy), Załącznik nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz Załącznik nr 3 do SWZ (projekt umowy).

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 112 ust. 2 ustawy, dotyczące:a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:a.1. odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:b.1. Zamawiający uzna, że Wykonawca spełnia warunek posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli wykaże, iż posiada decyzję Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego zatwierdzającego zakład wprowadzający do obrotu żywnośći uzyskanie wpisu do rejestru zakładów, które wprowadzają do obrotu żywność, o których mowa w art. 61-67 ustawy z dnia 24 sierpnia 2006 r.o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448z późn.zm.).c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia wymogóww tym zakresie.d) zdolności technicznej lub zawodowej:d.1. Niniejszy warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca dysponuje co najmniej 1 środkiem transportu dopuszczonym do przewozu produktów spożywczych, żywności (posiłków), którym będzie transportowana żywnośćz siedziby Wykonawcy do mieszkańców Sadkowice, zgodniez obowiązującymi przepisami tj. postanowienia rozdziału IV załącznik II do rozporządzenia (WE) 852/2004 oraz zgodnie z przepisami sanitarnymi w tym zakresie. Pojazdy biorące udział w transporcie żywności muszą zostać zaakaceptowane przez Państwową Inspekcję Sanitarną.Powyższy warunek udziału w postępowaniu zostanie oceniony na podstawie wykazu środków transportu przystosowanych i dopuszczonych do przewozu artykułów spożywczych, żywności (posiłków), którymi dysponuje Wykonawca na dzień złożenia oferty wraz z oświadczeniem Wykonawcyo spełnieniu przez posiadany środek transportu do przewozu artykułów spożywczych, żywności (posiłków) przepisów obowiązujących w tym zakresie – Załącznik nr 9 do SWZ – zgodnie z zasadą spełnia / nie spełnia.

Podobne przetargi