Usługa polegająca na kompleksowej realizacji filmowej i montażowej filmu stanowiącego podsumowanie konferencji TEDx , która odbędzie się 14.05.2026 r. na Politechnice Gdańskiej

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 80-233 Gdańsk, ul. Gabriela Narutowicza 11/12
  • Województwo: pomorskie
  • Telefon: 58 348 63 42
  • Data zamieszczenia: 2026-04-10
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 92110000-5
  • Nazwa zamówienia: Usługa polegająca na kompleksowej realizacji filmowej i montażowej filmu stanowiącego podsumowanie konferencji TEDx , która odbędzie się 14.05.2026 r. na Politechnice Gdańskiej
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na:a) kompleksowej realizacji filmowej i montażowej filmu edukacyjno-dokumentalnego pt. The Best Teaching Methods (tytuł roboczy), stanowiącego podsumowanie konferencji TEDx dot. inspiracji w obszarze nowoczesnych metod nauczania, która odbędzie się 14.05.2026 r. na Politechnice Gdańskiej,b) przygotowaniu dodatkowej wersji filmu z trwale osadzonymi polskimi napisami (open captions), c) przekazaniu surowych materiałów filmowych, w tym ujęć niewykorzystanych w finalnym montażu, z możliwością ich dalszego wykorzystania w przyszłości orazd) przeniesieniu majątkowych praw autorskich do zrealizowanego materiału filmowego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ.Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.Zamawiający nie wymaga osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani.Zamawiający nie przewiduje skorzystania z opcji.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: Zdolności technicznej lub zawodowej:Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli:a) Wykonawca w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie:co najmniej dwie (2) usługi polegające na realizacji filmu lub spotu reklamowego na kwotę minimum 5.000,00 zł brutto każda (w tym jednej (1) realizacji filmu lub spotu reklamowego o długości minimum 15 min o charakterze edukacyjnym / szkoleniowym / informacyjnym).Uwagi:• Przez jedną (1) usługę należy rozumieć świadczenie realizowane lub zrealizowane na podstawie jednej (1) umowy.• Zamawiający nie dopuszcza sumowania (łączenia) kilku usług / umów i wykazywania ich jako jedną usługę celem spełnienia warunku.• Jeżeli usługa (umowa) jest wykonywana (niezakończona), to wartość, o której mowa powyżej dotyczy wykonanej (zrealizowanej) usługi w wymienionym zakresie, a nie całej usługi (umowy).• Ocena spełnienia warunku będzie dokonywana metodą 0 – 1, tj. nie spełnia/spełnia.b) Zamawiający określa niżej wymieniony warunek w zakresie osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia:Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca skieruje do realizacji zamówienia:i. co najmniej jedną osobę operatora / filmowca posiadającą doświadczenie jako operator kamery przy produkcji co najmniej dwóch filmów.ii. co najmniej jedną osobę scenarzystę / reżysera posiadającą doświadczenie jako reżyser przy produkcji co najmniej dwóch filmów.iii. co najmniej jedną osobę specjalistę ds. dźwięku posiadającą doświadczenie jako realizator dźwięku przy produkcji co najmniej dwóch filmów.iv. co najmniej jedną osobę montażystę posiadającą doświadczenie jako montażysta przy produkcji co najmniej dwóch filmów.Uwagi:• Zamawiający dopuszcza, aby Wykonawca wskazał tę samą osobę do pełnienia więcej niż 1 funkcji pod warunkiem, że posiada ona doświadczenie odpowiednio do funkcji, a jednocześnie zaangażowanie osoby w realizację danej funkcji nie zagraża realizacji pozostałych.• Przez jedną (1) usługę należy rozumieć świadczenie realizowane lub zrealizowane na podstawie jednej (1) umowy.• Zamawiający nie dopuszcza sumowania (łączenia) kilku usług / umów i wykazywania ich jako jedną usługę celem spełnienia warunku.• Jeżeli usługa (umowa) jest wykonywana (niezakończona), to wartość, o której mowa powyżej dotyczy wykonanej (zrealizowanej) usługi w wymienionym zakresie, a nie całej usługi (umowy).• Ocena spełnienia warunku będzie dokonywana metodą 0 – 1, tj. nie spełnia/spełnia.

Podobne przetargi