2026-4 Sukcesywna dostawa leków, środków dezynfekcyjnych na potrzeby Schroniska na Paluchu im. Jana Lityńskiego w 2026 roku.

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 02-147 Warszawa, Paluch 2
  • Województwo: mazowieckie
  • Data zamieszczenia: 2026-04-03
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 33600000-6
  • Nazwa zamówienia: 2026-4 Sukcesywna dostawa leków, środków dezynfekcyjnych na potrzeby Schroniska na Paluchu im. Jana Lityńskiego w 2026 roku.
  • Opis zamówienia: Zadanie 1: preparaty weterynaryjne.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ - OPZ.Zadanie 2: środki dezynfekcyjne i antyseptyczne .Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ - OPZ

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale XVI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:Zamawiający dla warunków udziału w ww. postępowaniu nie wyznacza szczegółowych warunków,2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:Dla zadania 1: posiadanie zezwolenia na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej produktów leczniczych weterynaryjnych.Dla zadania 2: posiadanie zezwolenia na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej.3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:Zamawiający dla warunków udziału w ww. postępowaniu nie wyznacza szczegółowych warunków,4) zdolności technicznej lub zawodowej:Zamawiający dla warunków udziału w ww. postępowaniu nie wyznacza szczegółowych warunków.

Podobne przetargi