Skopiowano do schowka!
- Adres: 76-100 Sławno, I-go Pułku Ułanów
- Województwo: zachodniopomorskie
- Data zamieszczenia: 2025-06-08
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy w Sławnie
- Adres: 76-100 Sławno, I-go Pułku Ułanów
- Adres email: zp@szpital-slawno.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 33631600-8
- Nazwa zamówienia: ZP/06/2025 Dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych
- Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy.Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków myjących i dezynfekcyjnych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo – ilościowy.
Podobne przetargi
- dostawa środków do dezynfekcji
- Zakup i dostawy środków czystości
- Dostawa środków do dezynfekcji dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju
- Sukcesywne dostawy środków czyszczących i myjących, detergentów do zmywarek, artykułów gospodarstwa domowego i higienicznych oraz sprzętu do sprzątania dla Uzdrowiska Lądek-Długopole S. A.
- Dostawa środków do dezynfekcji i sterylizacji na potrzeby bieżącej działalności SPWZOZ w Stargardzie w podziale na 4 pakiety
- Dostawa rękawic, środków dezynfekcyjnych oraz środków do profesjonalnego utrzymania czystości w pomieszczeniach szpitala
- „Dostawa środków dezynfekcyjnych dla Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim”
- Dostawa środków dezynfekcyjnych do 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie
- Dostawa preparatów myjących i dezynfekcyjnych.
- Dostawa wyrobów medycznych (opatrunki, preparaty do dezynfekcji, szwy) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji „STOCER” Sp. z o.o.
- Dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji sprzętu i powierzchni oraz preparatów do mycia i dezynfekcji ciała.
- Zakup i dostawa preparatów do mycia i dezynfekcji dla SP ZOZ w Głubczycach
- Dostawy środków do dezynfekcji
- Dostawa drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku i środków do dezynfekcji
- Zakup i dostawa produktów antyseptycznych i dezynfekujących do skóry i błon śluzowych I