Skopiowano do schowka!
- Adres: 35-959 Rzeszów, WIERZBOWA 16
- Województwo: podkarpackie
- Data zamieszczenia: 2025-09-16
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA W RZESZOWIE
- Adres: 35-959 Rzeszów, WIERZBOWA 16
- Adres email: przetargi.wsse.rzeszow@sanepid.gov.pl
- Strona internetowa: www.gov.pl/web/wsse-rzeszow
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 38000000-5
- Nazwa zamówienia: Zakup wyposażenia laboratoryjnego dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rzeszowie w ramach realizacji programu Interreg – II procedura
- Opis zamówienia: Panel monitorujący przechowywanie próbek w warunkach głębokiego mrożenia
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VII SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
Podobne przetargi
- Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety, znak sprawy AEZ/S-039/2026
- Dostawa fitotronowej komory hodowlanej
- „Jednorazowa dostawa materiałów eksploatacyjnych do aparatury laboratoryjnej z podziałem na 2 części dla Łukasiewicz-PORT”
- Dostawa fabrycznie nowego sprzętu diagnostyczno-pomiarowego dla Pracowni Mas Bitumicznych z podziałem na zadania
- Sprzedaż wraz z dostarczeniem drobnego sprzętu medycznego
- Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego na rzecz Instytutu Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie – 2 części
- Sukcesywne dostawy laboratoryjnych materiałów zużywalnych dla IUNG-PIB w Puławach w podziale na 3 części zamówienia
- „Dostawa aparatury badawczej w ramach projektu RID”
- Sprzedaż wraz z dostarczeniem wytrząsarki typu vortex
- Dostawa urządzenia ogólnolaboratoryjnego
- Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety
- Dostawa materiałów zużywalnych do wysoko wyspecjalizowanych zastosowań badawczych na podstawie umów ramowych
- „Dostawa urządzeń laboratoryjnych na potrzeby Wydziału Technologii – Laboratorium Drogowe Oddziału GDDKiA Szczecin w podziale na 3 części”
- Dostawa laboratoryjnych materiałów zużywalnych dla IUNG-PIB w Puławach w podziale na 19 części zamówienia
- Dostawa sprzętu laboratoryjnego