- Adres: 78-200 Białogard, ul. Wileńska 8
- Województwo: zachodniopomorskie
- Telefon/fax: tel. 947477700, fax. sekretariat@gmina-bialogard.pl
- Data zamieszczenia: 2026-02-17
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Sekcja I - Zamawiający
Nazwa zamawiającego: GMINA BIAŁOGARD
Adres: 78-200 Białogard, ul. Wileńska 8
Adres email: sekretariat@gmina-bialogard.pl
Telefon: 947477700
Sekcja II - Przedmiot zamówienia
Nazwa zamówienia: Zakup sprzętu i oprogramowania w ramach projektu: „Cyberbezpieczny Samorząd” Tytuł Projektu „Cyberbezpieczna Gmina Białogard”
Opis zamówienia: 1. Agregat prądotwórczy wyprodukowany na terenie Unii Europejskiej o mocy znamionowej (PRP) 45kVA/ 36kW (zgodnie z ISO8528) oraz o mocy awaryjnej ESP 49,50kVA/ 39,60kW (zgodnie z ISO8528) z automatycznym panelem sterowania.2. Agregat umieszczony w obudowie odpornej na warunki atmosferyczne.3. Obudowa przystosowana do montażu zewnętrznego z redukującą poziom hałasu do 60 dB(A) z 7m (ocynkowana o grubości min. 20 mikronów, w całości skręcana, niespawana, dzięki czemu brak miejsc osłabionych w powłoce malarskiej przegrzewaniem spawów).4. Obudowa zamykana na klucz, wyposażona w zaczepy dźwigowe.5. Emisja spalin Stage V.1. Obudowa RACK o wysokości maks. 1U, wraz z kompletem wysuwanych szyn umożliwiających montaż w szafie RACK i wysuwanie serwera do celów serwisowych oraz z organizatorem do kabli.2. Obudowa z możliwością wyposażenia w kartę umożliwiającą dostęp bezpośredni poprzez urządzenia mobilne - serwer musi posiadać możliwość konfiguracji oraz monitoringu najważniejszych komponentów serwera przy użyciu dedykowanej aplikacji mobilnej (Android/ Apple iOS) przy użyciu jednego z protokołów: BLE/WIFI.3. Płyta główna z możliwością zainstalowania do dwóch procesorów.4. Obsługa procesorów 56-rdzeniowych.5. Płyta główna musi być zaprojektowana przez producenta serwera i oznaczona jego znakiem firmowym.6. Płyta główna powinna obsługiwać do 8TB pamięci RAM.7. Dedykowany przez producenta procesora do pracy w serwerach dwuprocesorowych.8. Zainstalowane dwa procesory min. 16-rdzeniowe, min. 2.0GHz, klasy x86 dedykowane do pracy z zaoferowanym serwerem umożliwiające osiągnięcie wyniku min. 27 895w teście Average CPU Mark, dostępnym na stronie www.cpubenchmark.net.WYMAGANE MINIMALNE PARAMETRY TECHNICZNE – SWITCH 24 PORTOWY1. Urządzenie musi być wyposażone w min. 24 gigabitowe porty RJ45 oraz min. 2 porty SFP;Nie są dopuszczane porty SFP współdzielone z portami RJ45.2. Urządzenie musi być wyposażone w port konsolowy.3. Dopuszczane są jedynie urządzenia w architekturze nieblokującej pracujące w trybie store and forward.4. Rozmiar tablicy adresów MAC urządzenia: min. 16K.5. Min. szybkość przekierowań pakietów: 41,6 Mpps.6. Pobór mocy urządzenia nie może przekraczać 20 W.7. Przełącznik musi być w formacie 1U umożliwiającym jego montaż w standardowej szafie 19” oraz posiadać w zestawie odpowiednie uchwyty montażowe.8. Głębokość urządzenia nie może przekraczać 200 mm.9. Nie dopuszcza się aktywnego chłodzenia (wentylatorów); przełącznik musi być chłodzony pasywnie.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ
Kod CPV: 31122000-7
Sekcja III - Warunki udziału
Opis warunków udziału:
Sekcja IV - Procedura
Tryb udzielenia zamówienia:
Termin składania ofert:
Podobne przetargi
- Zakup dwóch agregatów prądotwórczych do realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej - zadanie II/2/1
- Dostawa agregatów prądotwórczych i nagrzewnic olejowych
- „Dostawa agregatu prądotwórczego – generatora – z przyłączem do zasilania awaryjnego budynku Urzędu Gminy Repki” w ramach zadania: „Cyberbezpieczny samorząd”