„Zakup koparko-ładowarki w celu uzupełnienia zasobów niezbędnych do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej”

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 43-155 Bieruń, ul. Św. Kingi 1
  • Województwo: śląskie
  • Data zamieszczenia: 2026-01-13
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 43260000-3
  • Nazwa zamówienia: „Zakup koparko-ładowarki w celu uzupełnienia zasobów niezbędnych do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej”
  • Opis zamówienia: Koparko-ładowarka – 1 szt.CPV 43260000-3 koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górniczeDostawa sprzętu odbywać się będzie na koszt i odpowiedzialność Wykonawcy. Sprzęt ma być w pełni sprawny, nieuszkodzony, wolny od jakichkolwiek wad prawnych, w tym wszelkich praw osób trzecich oraz innych obciążeń i zabezpieczeń wierzytelności podmiotów trzecich ani też ich prawa własności oraz odpowiadać wymaganiom Zamawiającego.1) Parametry, wymagania techniczne oraz szczegółowe warunki wykonania zadania określa załącznik nr 1 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia oraz załącznik nr 7 do SWZ- wzór umowy.

Podobne przetargi