Skopiowano do schowka!
- Adres: 11-400 Kętrzyn, Plac Grunwaldzki 1
- Województwo: warmińsko-mazurskie
- Data zamieszczenia: 2026-06-26
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: POWIAT KĘTRZYŃSKI
- Adres: 11-400 Kętrzyn, Plac Grunwaldzki 1
- Adres email: izabela.dados@starostwo.ketrzyn.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 31122000-7
- Nazwa zamówienia: Zakup i dostawa 2 mobilnych agregatów prądotwórczych z homologowanym podwoziem.
- Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mobilnych 2 sztuk agregatów prądotwórczych z homologowanym podwoziem w związku z realizacją zadań z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej planowanych do realizacji 2025r. – 2026r., którego rozwiązania a w szczególności techniczne, technologiczne, materiałowe, organizacyjne zawiera Opis przedmiotu zamówienia - zał. nr 3 do SWZ.2. Szczegółowe informacje w szczególności dotyczące rozliczenia zamówienia zawiera projekt umowy, stanowiący zał. nr 4 do SWZ.3. Zamawiający nie przewiduje równoważności, o której mowa w Pzp.
Podobne przetargi
- Zakup i montaż agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.
- Dostawa agregatów prądotwórczych przeznaczonych do realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej
- Dostawa sprzętu i oprogramowania oraz wykonanie usług z zakresu cyberbezpieczeństwa w ramach projektu "Cyberbezpieczny Samorząd" - cz. III projektu
- Dostawa agregatów prądotwórczych na potrzeby realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej.
- „Dostawa agregatu prądotwórczego – generatora – z przyłączem do zasilania awaryjnego budynku Urzędu Gminy Repki” w ramach zadania: „Cyberbezpieczny samorząd”
- Uzupełnienie zasobów infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej.
- Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań ochrony ludności i obrony cywilnej.
- Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”
- „Dostawa wraz z montażem fabrycznie nowego zespołu prądotwórczego o mocy min. 320 kW/400 kVA z układem SZR przystosowanego do pracy ciągłej do Gminnej Oczyszczalni Ścieków"
- Zakup i dostawa agregatu w celu realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej do Giżyckiej Ochrony Zdrowia Sp. z o.o.
- Dostawa sprzętu – agregatu prądotwórczego dla realizowanego projektu „Cyberbezpieczny samorząd”
- Dostawa oraz montaż i uruchomienie agregatu prądotwórczego w Szpitalu Specjalistycznym im. A. Falkiewicza we Wrocławiu - Ponowienie
- Dostawa agregatów prądotwórczych dla Gminy Miejskiej Lubawa
- Zakup i dostawa 2 szt. agregatów prądotwórczych w ramach programu: Cyberbezpieczne Wodociągi w gminie Gryfino na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Gryfinie
- Dostawa agregatu prądotwórczego ramach projektu grantowego Cyberbezpieczna Gmina Dąbrowa.