Skopiowano do schowka!
- Adres: 37-534 Adamówka, 97
- Województwo: podkarpackie
- Telefon: 16 622 90 01
- Fax: 16 622 90 11
- Data zamieszczenia: 2026-02-13
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: GMINA ADAMÓWKA
- Adres: 37-534 Adamówka, 97
- Adres email: gmina@adamowka.pl
- Telefon: 16 622 90 01
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 34144212-7
- Nazwa zamówienia: „Zakup i dostawa przyczepy ciągnikowej do przewozu wody pitnej oraz 4kpl. ubrania specjalnego dwuczęściowego XENEON PL”
- Opis zamówienia: Część 1 – dostawa przyczepy ciągnikowej do transportu i dystrybucji wody pitnej (zbiornik o pojemności 6700 litrów)Część 2 – dostawa 4 kompletów ubrania specjalnego dwuczęściowego typu XENEON PL
Podobne przetargi
- Zakup i dostawa cystern do przewozu wody pitnej
- Zakup beczkowozu, zbiornika na paliwo, agregatu, stacji uzdatniania wody, zestawu radiowego TETRA, radiostacji cyfrowych DMR - w ramach Programu OLiOC na lata 2025–2026 - z podziałem na sześć zadań
- Dostawa cysterny do wody pitnej w ramach programu OLiOC na lata 2025/2026.
- „Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej w Gminie Gołdap w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
- Zakup beczkowozów na wodę pitną 2500 litrów w celu zapewnienia ciągłości dostaw wody w ramach zadania pn. „Realizacja Programu OLiOC w 2026 roku na terenie Gminy Warta w zakresie zadań własnych”
- Zakup beczkowozu do przewozu i przechowywania wody pitnej, wyposażonego w moduł UV do dezynfekcji wody
- Dostawa beczkowozu do wody pitnej.
- „Zakup i dostawa trzech cystern na wodę pitną o pojemności 2200 l. na przyczepie transportowej drogowej dwuosiowej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”.
- Dostawa cysterny, workownicy, paczkowarki, kuchni na potrzeby Gminy Nowy Targ
- Zakup i dostawa cystern do transportu i dystrybucji wody pitnej w ramach zadania zakup wyposażenia na potrzeby związane z ochroną ludności i obroną cywilną
- Zakup beczkowozu do przewozu i przechowywania wody pitnej, wyposażonego w moduł UV do dezynfekcji wody
- Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego cysterny do transportu wody pitnej.
- Zakup i dostawa cystern do transportu i dystrybucji wody pitnej w ramach zadania zakup wyposażenia na potrzeby związane z ochroną ludności i obroną cywilną
- Zakup zbiornika wody 1500l izolowanego na przyczepce dwuosiowej z zaczepem kulowym
- „Program ochrony ludności i obrony cywilnej – zakup cysterny do wody pitnej”