Wymiana nawierzchni boiska piłkarskiego i piłkochwytów przy Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej – Bohaterów Lasów Chojnowskich w Uwielinach

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 05-505 Prażmów, ul. Piotra Czołchańskiego 1
  • Województwo: mazowieckie
  • Data zamieszczenia: 2026-07-31
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 45212200-8
  • Nazwa zamówienia: Wymiana nawierzchni boiska piłkarskiego i piłkochwytów przy Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej – Bohaterów Lasów Chojnowskich w Uwielinach
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji polegającej na wymianie istniejącej sztucznej nawierzchni boiska piłkarskiego oraz wymianie piłkochwytów wraz z wykonaniem wszystkich niezbędnych robót towarzyszących przy Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Armii Krajowej – Bohaterów Lasów Chojnowskich w Uwielinach.Zakres zamówienia obejmuje demontaż zużytej nawierzchni ze sztucznej trawy, zagospodarowanie materiałów pochodzących z rozbiórki, wymianę oraz przygotowanie podłoża, wykonanie niezbędnych prac związanych z podbudową, dostawę i montaż kompletnego systemu nowej nawierzchni ze sztucznej trawy wraz z matą amortyzującą, zasypem i liniowaniem, a także wymianę istniejących piłkochwytów o wymiarach 6mx20m wraz z konstrukcją napinającą z linek oraz naciągów.Powierzchnia boiska objęta wymianą nawierzchni wynosi około 1 860 m².Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompletnego i gotowego do użytkowania boiska sportowego wraz ze wszystkimi elementami niezbędnymi do jego prawidłowego funkcjonowania.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: Zdolność do występowania w obrocie gospodarczymZamawiający nie stawia szczegółowych wymagań w zakresie spełniania tego warunku.Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisówZamawiający nie stawia szczegółowych wymagań w zakresie spełniania tego warunku.Sytuacja ekonomiczna lub finansowaWykonawca musi wykazać, że posiada opłaconą polisę, a w przypadku jej braku inny dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia, w wysokości min.: 500 000,00 złZdolność techniczna lub zawodowaO udzielenie zamówienia publicznego może ubiegać się wykonawca, który spełnia warunki, dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej tj.1) posiada doświadczenie zawodowe polegające na należytym wykonaniu w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej jednej roboty budowlanej odpowiadającej swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia, obejmującą wykonanie, przebudowę, modernizację lub remont boisk sportowych z nawierzchnią syntetyczną trawiastą, o wartości roboty nie mniejszej niż 500 000,00 zł brutto -Wykaz robót budowanych stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.Wykonawca zobowiązany będzie wykazać należyte wykonanie tych robót,w szczególności poprzez przedłożenie referencji, protokołów odbioru lub innych dokumentów potwierdzających ich należyte wykonanie.Ocena spełniania warunków udziału w postępowaniu zostanie dokonana na podstawie dokumentów wskazanych w Rozdziale VIII SWZ, według zasady „spełnia/nie spełnia”.Zamawiający wskazuje, że na dzień wszczęcia postępowania dla przedmiotu niniejszego zamówienia nie zostały określone poziomy zdolności w przepisach wydanych na podstawie art. 5 ust. 4 lub ust. 5 ustawy o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych. W związku z tym Zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu w sposób wskazany w niniejszej SWZ.

Podobne przetargi