Wykonanie zabudowy stoiska informacyjno-promocyjnego podczas targów Summer Fancy Food Show, odbywających się w Nowym Jorku

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 00-930 Warszawa, Wspólna 30
  • Województwo: mazowieckie
  • Data zamieszczenia: 2026-04-16
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 79956000-0
  • Nazwa zamówienia: Wykonanie zabudowy stoiska informacyjno-promocyjnego podczas targów Summer Fancy Food Show, odbywających się w Nowym Jorku
  • Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest:1) wykonanie stoiska zamawiającego o powierzchni 148,64 m², na czas targów Summer Fancy Food Show, odbywających się 28-30 czerwca 2026 r. w Nowym Jorku (Javits Center, 429 11th Avenue, NY 10001), zgodnie z załączonym przez wykonawcę projektem do formularza „OFERTA”, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy oraz zapewnienie wyposażenia tego stoiska;2) wykonanie usług technicznych;3) zapewnienie 2 hostess do obsługi stoiska;4) demontaż stoiska niezwłocznie po zakończeniu targów;5) zapewnienie ubezpieczenia OC stoiska na sumę nie mniejszą niż 2 000 000 USD (słownie: dwa miliony dolarów).2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: Zamawiający określa następujący warunek udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej.Zamawiający uzna warunek udziału w postępowaniu za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał co najmniej 3 usługi (umowy), obejmujące swoim zakresem co najmniej wykonanie zabudowy stoiska informacyjno-promocyjnego poza granicami Unii Europejskiej, o wartości nie mniejszej niż 500 000,00 zł brutto każda.Wykonanie jednej usługi jest równoznaczne z wykonaniem jednej umowy.UWAGA:W przypadku, gdy umowa obejmowała szerszy zakres niż wymagany w warunku, wykonawca zobowiązany jest uwzględnić tylko ten zakres i wartość usługi, która została określona w warunku.W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wykazanie spełniania przez nich warunku udziału w postępowaniu wskazanego powyżej nie podlega sumowaniu, tj. jeden z wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia musi wykazać się całym wymaganym doświadczeniem w zakresie ww. warunku (tj. wykonaniem 3 zamówień w wymaganym zakresie).Analogiczne zastrzeżenie ma zastosowanie do podmiotów udostępniających zasoby, w przypadku polegania przez wykonawcę na ich zasobach w celu wykazania spełnienia warunku (w takim przypadku odpowiednio wykonawca lub podmiot udostepniający zasoby, którego zdolności są wykazywane będzie wykonywał te zamówienia).

Podobne przetargi