Skopiowano do schowka!
- Adres: 90-363 Łódź, Sienkiewicza 112
- Województwo: łódzkie
- Data zamieszczenia: 2025-04-28
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych Polskiej Akademii Nauk
- Adres: 90-363 Łódź, Sienkiewicza 112
- Adres email: cbmm@cbmm.lodz.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 45000000-7
- Nazwa zamówienia: Wykonanie w trybie zaprojektuj i wybuduj inwestycji pn. „Dobudowa dźwigu towarowo-osobowego do elewacji budynku "A" CBMiM PAN”
- Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie wielobranżowego projektu budowlanego oraz wykonanie robót budowlano-instalacyjnych w trybie zaprojektuj i wybuduj inwestycji pn. „Dobudowa dźwigu towarowo-osobowego do elewacji budynku "A" CBMiM PAN” z uwzględnieniem zapisów Programu Funkcjonalno-Użytkowego. Budynek „A” CBMiM PAN zlokalizowany jest w Łodzi przy ulicy Sienkiewicza 112.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:1) wykonanie wielobranżowego projektu budowlanego (architektury, konstrukcji, instalacji elektrycznych, instalacji teletechnicznych, instalacji SSP, instalacji CO, instalacji wentylacji i instalacji kanalizacji deszczowej) oraz specyfikacji wykonania i odbioru robót na podstawie PFU – załącznik nr 10, 2) uzgodnienie robót budowlano-instalacyjnych z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków,3) uzgodnienie projektu budowlanego z rzeczoznawcą ds. przeciwpożarowych,4) uzgodnienie projektu budowlanego z rzeczoznawcą ds. sanitarnych,5) uzyskanie w imieniu Zamawiającego prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę,6) wykonanie robót budowlano-instalacyjnych zgodnie z projektem budowalnym zatwierdzonym prawomocną decyzją o pozwoleniu na budowę,7) pełnienie nadzoru autorskiego,8) wykonywania prac budowlanych i instalacyjnych (w tym: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, żelbetowe, stalowe, murowe, termoizolacyjne, izolacyjne przeciwwodne, wykończeniowe, instalacja grzewcza, wod-kan., elektryczna i teletechniczna),9) zakup i montaż dźwigu towarowo-osobowego, 10) wykonanie dokumentacji powykonawczej, 11) uzyskanie wszelkich uzgodnień, odbiorów i zezwoleń niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie, 12) udzielenie gwarancji na okres:
Podobne przetargi
- ”Zagospodarowanie terenu Wzgórza Polskiego we Wrocławiu wraz z remontem zabytkowych ruin Bastionu Ceglarskiego etap 1” – roboty dodatkowe zielony dach
- Budowa powiatowego magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej – przebudowa budynku kotłowni na terenie ZS nr 3 w Sławięcicach na magazyn obrony cywilnej wraz z budową wiaty .....
- Utworzenie oddziału leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych (detoksykacji) w budynku przy ul. Staszica 6 w Szczecinku dz. 2/58 obr 0027
- Renowacji zbiornika wodnego w miejscowości Kotliny.
- Wzmocnienie konstrukcji jezdnej drogi wewnętrznej - ul. Dożynkowej w Chełmie Śląskim
- Budowa boiska sportowego wraz z murem oporowym i niezbędną infrastrukturą przy ul. Huberta Wagnera w Chojnicach
- Budowa parkingu przy Urzędzie Gminy w Medyce oraz przebudowa drogi gminnej nr 116325R
- Remont elewacji Żłobka nr 12, oraz wykonanie wygrodzenia placu zabaw Żłobka 33, z podziałem na 2 części.
- " Opracowanie dokum. projektowej i realizacja rob. bud. w formule „zaprojektuj i wybuduj” w lok. mieszk. przeznaczonym na cele mieszkalnictwa treningowego przy ul. Hutnicza 17/3 w Siemianowicach Śl."
- Budowa zadaszenia lodowiska w m.Grębocice
- Modernizacja budynku instytucji kultury tj. Centrum Kultury i Książki w Gościnie wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia celem wsparcia rozwoju kulturalnego na terenie Miasta Gościno.
- "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie miasta Rychtal"- etap I-IV
- Remont dróg w Nadleśnictwie Krasiczyn
- Budowa magazynu zasobów ochrony ludności w ramach programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Gminie Osiek Jasielski
- Budowa budynku gospodarczego na potrzeby Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej