- Adres: 50-440 Wrocław, Tadeusza Kościuszki 131
- Województwo: dolnośląskie
- Telefon/fax: tel.
- Data zamieszczenia: 2026-03-18
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Sekcja I - Zamawiający
Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski
Adres: 50-440 Wrocław, Tadeusza Kościuszki 131
Adres email: zp@powiatwroclawski.pl
Telefon:
Strona internetowa: www.powiatwroclawski.pl
Sekcja II - Przedmiot zamówienia
Nazwa zamówienia: Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno-asfaltową na gorąco z WMB na drogach powiatowych Powiatu Wrocławskiego w podziale na cztery zadania.
Opis zamówienia: Zadanie 1 – Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno – asfaltową na gorąco dróg powiatowych na terenie gminy Długołęka i Czernica.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wszystkimi wymaganiami stawianymi Wykonawcy, zostały ujęte w :a. załączniku 4 do SWZ – Umowa (projekt) b. załączniku 5 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówieniac. załączniku 8 do SWZ – Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB).UWAGA: Wartość procentowa każdego z zadań, jaką Zamawiający zobowiązuje się zlecić Wykonawcy, wynosi 100% maksymalnego wynagrodzenia umownego brutto.Zadanie 2 – Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno – asfaltową na gorąco dróg powiatowych na terenie gmin Siechnice i Żórawina.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wszystkimi wymaganiami stawianymi Wykonawcy, zostały ujęte w :a. załączniku 4 do SWZ – Umowa (projekt)b. załączniku 5 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówieniac. załączniku 8 do SWZ – Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB).UWAGA: Wartość procentowa każdego z zadań, jaką Zamawiający zobowiązuje się zlecić Wykonawcy, wynosi 100% maksymalnego wynagrodzenia umownego brutto.Zadanie 3 – Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno – asfaltową na gorąco dróg powiatowych na terenie gmin Mietków i Sobótka.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wszystkimi wymaganiami stawianymi Wykonawcy, zostały ujęte w :a. załączniku 4 do SWZ – Umowa (projekt)b. załączniku 5 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówieniac. załączniku 8 do SWZ – Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB).UWAGA: Wartość procentowa każdego z zadań, jaką Zamawiający zobowiązuje się zlecić Wykonawcy, wynosi 100% maksymalnego wynagrodzenia umownego brutto.Zadanie 4 – Wykonanie remontów cząstkowych masą mineralno – asfaltową na gorąco dróg powiatowych na terenie gmin Kąty Wrocławskie, Kobierzyce i Jordanów Śląski.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wszystkimi wymaganiami stawianymi Wykonawcy, zostały ujęte w :a. załączniku 4 do SWZ – Umowa (projekt)b. załączniku 5 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówieniac. załączniku 8 do SWZ – Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB).UWAGA: Wartość procentowa każdego z zadań, jaką Zamawiający zobowiązuje się zlecić Wykonawcy, wynosi 100% maksymalnego wynagrodzenia umownego brutto.
Kod CPV: 45233142-6
Sekcja III - Warunki udziału
Opis warunków udziału: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:2.1. Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie stawia w tym zakresie wymagań.2.2. Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – Zamawiający nie stawia w tym zakresie wymagań.2.3. Sytuacji ekonomicznej lub finansowej – Zamawiający nie stawia w tym zakresie wymagań.2.4. Zdolności technicznej lub zawodowej – o zamówienie mogą ubiegać się Wykonawcy którzy:a) dysponują lub będą dysponować co najmniej jedną osobą na stanowisku kierownika budowy, posiadającą uprawnienia w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń.UWAGA 1:Jeden kierownik budowy może nadzorować maksymalnie 2 zadania. Jeżeli Wykonawca składa ofertę na 3 lub 4 zadania, musi wykazać się dysponowaniem co najmniej dwoma kierownikami budowy.UWAGA 2:Zamawiający określając wymagania w zakresie posiadania uprawnień dopuszcza odpowiadające im uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane uznane przez odpowiedni organ, zgodnie z ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 166) lub zgodnie z wcześniej obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi uznawania kwalifikacji, posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń lub odpowiadające im uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.b) będą dysponować/dysponują sprzętem niezbędnym do realizacji przedmiotu zamówienia, tj.:- frezarką do nawierzchni bitumicznych o szer. roboczej 0,5 - 1,0 m- układarką mas bitumicznych o szer. roboczej ok. 1,0 - 1,2 m- walcem stalowym o wadze 2 - 4 ton- walcem stalowym o wadze 8 - 10 ton (łaty bitumiczne o pow. > 200 m2).UWAGA:Ww. zestaw wszystkich maszyn może zostać wykorzystany do maksymalnie 2 zadań. Jeżeli Wykonawca składa ofertę na 3 lub 4 zadania, musi wykazać się dysponowaniem minimum 2 kompletami ww. sprzętu.
Sekcja IV - Procedura
Tryb udzielenia zamówienia:
Termin składania ofert: