Wykonanie napraw central wentylacyjnych Kampmann ROOFTOP 3000 w hali widowiskowo-sportowej Arena Legionowo przy ul. B. Chrobrego 50B w Legionowie

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 05-120 Legionowo, marsz. Józefa Piłsudskiego 41
  • Województwo: mazowieckie
  • Telefon: 227664064
  • Data zamieszczenia: 2024-09-04
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 42520000-7
  • Nazwa zamówienia: Wykonanie napraw central wentylacyjnych Kampmann ROOFTOP 3000 w hali widowiskowo-sportowej Arena Legionowo przy ul. B. Chrobrego 50B w Legionowie
  • Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia wykonanie napraw central wentylacyjnych Kampmann ROOFTOP 3000 w hali widowiskowo-sportowej Arena Legionowo przy ul. B. Chrobrego 50B w Legionowie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu określone w ogłoszeniu zgodnie z art. 112 ust. 2 ustawy Pzp, dotyczące:1) zdolności zawodowej.Ocena zdolności wykonawcy do należytego wykonania zamówienia2. W celu potwierdzenia spełnienia przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności zawodowej - zamawiający wyraża jako minimalne poziomy:1) wykonanie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej 3 usługi w zakresie napraw central wentylacyjnych o wartości min. 80 000,00 zł brutto każda.3. W celu przeliczenia na PLN wartości podanych w innych walutach, zamawiający przyjmie średni kurs publikowany przez Narodowy Bank Polski (NBP) z dnia, w którym opublikowano ogłoszenie o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych.

Podobne przetargi