Skopiowano do schowka!
- Adres: 45-084 Opole, ul. Strzelców Bytomskich 1
- Województwo: opolskie
- Telefon: 774542714
- Data zamieszczenia: 2025-06-06
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W OPOLU
- Adres: 45-084 Opole, ul. Strzelców Bytomskich 1
- Adres email: mdk@mdk.opole.pl
- Strona internetowa: www.mdk.opole.pl
- Telefon: 774542714
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 39294100-0
- Nazwa zamówienia: Wykonanie i dostawa materiałów na potrzeby Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu.
- Opis zamówienia: Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby Młodzieżowego Domu Kultury w OpoluWykonanie oraz dostawa materiałów dydaktycznych na potrzeby Młodzieżowego Domu Kultury.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym (dotyczy Części 1 i Części 2):Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów (dotyczy Części 1 i Części 2)::Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej (dotyczy Części 1 i Części 2)::Zamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.4) zdolności technicznej lub zawodowej:a) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie wykonał należycie:Część nr 1 - co najmniej 3 dostawy materiałów będących przedmiotem zamówienia na kwotę minimum 70 000,00 złotych brutto łącznie,Część nr 2 - co najmniej 3 dostawy materiałów będących przedmiotem zamówienia na kwotę minimum 50 000,00 złotych brutto łącznie,3. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:Warunek określony w pkt. 2 ppkt. 4), (dot. sytuacji technicznej lub zawodowej) musi spełniać co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia (dotyczy Części 1 i Części 2)4. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika w jakim zakresie poszczególni Wykonawcy spełniają warunki udziału w postępowaniu - załącznik nr 4 do SWZ.5. Ocena spełnienia w/w warunków, odpowiednio do części, zostanie dokonana zgodnie z formułą „spełnia – nie spełnia” w oparciu o przedłożone przez Wykonawcę oświadczenia i dokumenty.6. Zamawiający może na każdym etapie postępowania uznać, że Wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli zaangażowanie zasobów technicznych Wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze mogłoby mieć negatywny wpływ na realizacje zamówienia.
Podobne przetargi
- Dostawa gadżetów i artykułów promocyjnych dla Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.
- Dostawa namiotów promocyjnych
- Dostawa materiałów promocyjnych dla uczestników konferencji pn. Rolnictwo ekologiczne - szansa dla rolników i konsumentów.
- Dostawa materiałów promocyjnych i prewencyjnych
- Dostawa materiałów promocyjnych z logotypami na wydarzenia organizowane przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
- Zakup i dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby konferencji, warsztatów i wydarzeń informacyjno-promocyjnych realizowanych w ramach Projektu
- Zakup, dostawa gadżetów odblaskowych wraz z usługą nadrukowania i oznakowania FAMI na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
- Zakup zawieszek do bagażu ze znakowaniem
- Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych dla jednostek organizacyjnych Państwowej Inspekcji Pracy
- Wykonanie i dostawa materiałów promocyjno-reklamowych
- Zakup i dostarczenie artykułów promocyjno – reklamowych
- Dostawa materiałów informacyjno–promocyjnych dla dwóch wydziałów Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie
- Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Kraśnik – Bezpieczne Miasto Nowej Generacji”
- Gadżety reklamowe dla Wydziału Elektrycznego- 4
- SZP/243-215_/2026_Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z nadrukiem graficznym na potrzeby Politechniki Wrocławskiej.