„Wykonanie 2 wariantów koncepcji i PFU wraz z niezbędna dokumentacja dla przebudowy budynku pawilonu sportowo - hotelowego przy ulicy katowickiej 10 w Chorzowie”.

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 41-500 Chorzów, ul. Katowicka 10
  • Województwo: śląskie
  • Data zamieszczenia: 2025-05-12
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 71242000-6
  • Nazwa zamówienia: „Wykonanie 2 wariantów koncepcji i PFU wraz z niezbędna dokumentacja dla przebudowy budynku pawilonu sportowo - hotelowego przy ulicy katowickiej 10 w Chorzowie”.
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie 2 wariantów koncepcji i PFU wraz z niezbędną dokumentacją dla przebudowy budynku pawilonu sportowo - hotelowego przy ulicy katowickiej 10 w Chorzowie na budynek hotelowo-gastronomiczny zakładający stworzenie nowoczesnej bazy noclegowej oraz restauracyjnej z przestrzenią konferencyjno – eventową . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: 1. Zamawiający określa następujące wymagania w zakresie warunków udziału w postępowaniu:1.1 Zdolność techniczna lub zawodowa:Warunek zostanie spełniony jeśli Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wykaże, że:1.1.1. W okresie ostatnich 5 lat (słownie: pięciu) lat przed upływem terminu składania ofert,a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, prawidłowo zrealizował lub realizuje należycie, co najmniej 1 (słownie: jedną) usługę, której przedmiotem było wykonanie Koncepcji lub PFU do inwestycji polegającej na budowie budynku usługowego o powierzchni całkowitej minimum 2000 m2.Przez budynek usługowy rozumie się obiekt przeznaczony do świadczenia usług publicznych lub komercyjnych, m.in. z zakresu hotelarstwa, gastronomii, handlu, edukacji, administracji, sportu lub rekreacji.1.1.2 dysponować będzie następującym personelem, który będzie uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia:a) 1 osobą posiadającą aktualne i ważne uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz wykonała ekspertyzę budowlaną obiektu bądź budynkuo kubaturze nie mniejszej niż 3000 m3;b) 1 osobę posiadającą aktualne i ważne uprawnienia budowlane do projektowaniaw specjalności architektonicznej;c) 1 osobę posiadającą aktualne i ważne uprawnienia budowlane do projektowaniaw specjalności elektrycznej;d) 1 osobę posiadającą aktualne i ważne uprawnienia budowlane do projektowaniaw specjalności instalacyjnej.Zamawiający wymaga, aby osoby wskazane w powyższym warunku (pkt a-d) były skierowane przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu umowy, z uwagi na ich odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, które są niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia.Zamawiający dopuszcza możliwość kumulacji uprawnień w odniesieniu do danej osoby posiadającej odpowiednie uprawnienia w więcej niż jednej specjalności, pod warunkiem, że osoba ta będzie w pełni zdolna do realizacji zadań i spełnia wymogi wskazane w warunku. Kumulacja uprawnień oznacza, że jedna osoba może posiadać uprawnienia w dwóch lub więcej branżach (np. architektonicznych i elektrycznej), o ile te uprawnienia są aktualne i odpowiednie do zakresu zamówienia.2. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia na podstawie wstępnego oświadczenia Wykonawcy. Wykonawca najkorzystniejszy zostanie wezwany do złożenia dokumentów na potwierdzenie spełniania warunków udziałuw postępowaniu.

Podobne przetargi