Skopiowano do schowka!
- Adres: 59-818 Siekierczyn, Siekierczyn 271
- Województwo: dolnośląskie
- Telefon: 757221778
- Fax: 756666150
- Data zamieszczenia: 2026-02-25
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Gmina Siekierczyn
- Adres: 59-818 Siekierczyn, Siekierczyn 271
- Adres email: zamowieniapubliczne@siekierczyn.pl
- Strona internetowa: www.siekierczyn.pl
- Telefon: 757221778
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 45000000-7
- Nazwa zamówienia: Wsparcie aktywności mieszkańców obszarów wiejskich - rewitalizacja placu zabaw w Wesołówce
- Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających rewitalizacji gminnego placu zabaw zlokalizowanego na działce nr 99/4, obręb Wesołówka. W ramach zadania przewidziana jest także modernizacja istniejącej wiaty biesiadnej o konstrukcji drewnianej zlokalizowanej na dz. nr 181/2, obręb Wesołówka. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych, montażowych oraz towarzyszących, mających na celu stworzenie nowoczesnej, bezpiecznej i funkcjonalnej przestrzeni rekreacyjnej przeznaczonej dla dzieci i dorosłych.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: O udzielenie zamówienia ubiegać mogą się wykonawcy, którzy:1. nie podlegają wykluczeniu zgodnie z art. 108 ust. 1 Ustawy Pzp2. Spełniają warunki udziału w postępowaniu na podstawie art. 112 ustawy Pzp dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:Zamawiający nie stawia warunków w tym zakresie2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisówZamawiający nie stawia warunków w tym zakresie3) sytuacji ekonomicznej lub finansowejWykonawca musi wykazać na żądanie zamawiającego, że posiada aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej zgodnej z zakresem wykonywanego przedmiotu zamówienia w wysokości co najmniej realizowanego zadania.Potwierdzenie i ocena: złożenie na żądanie Zamawiającego dokumentów potwierdzających że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z wykonywaniem przedmiotu zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia i potwierdzeniem opłaty składki polisy ubezpieczeniowej.4) zdolności technicznej, zawodowejO zamówienie mogą ubiegać się Wykonawcy, których potencjał techniczny pozwoli na prawidłowe wykonanie zamówienia.➢ Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek jeżeli wykaże wykonanie min. jednej (1) roboty budowlanej o podobnym zakresie, wykonanej nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane – wzór załącznik numer 6.Wykonawca może załączyć dowody określające, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty,➢ Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek jeżeli wykaże że dysponuje osobami, które będą uczestniczyć w realizacji robót, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi tj. Kierownik budowy posiadający uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalnościach objętymi przedmiotem zamówienia – wzór załącznik nr 7
Podobne przetargi
- Remont budynków magazynowych nr 40, 63 w kompleksie 3096 Potok.
- Budowa wiaty A na sprzęt budowlany na terenie Zakładu Usług Miejskich „Muniserwis”
- Realizacja robót budowlanych w zakresie budowy budynku szkoleniowego nr 279 w m. Grupa
- „Remont 2 toalet oraz korytarza i wymiana drzwi na drugim piętrze budynku Szkoły Podstawowej Nr 1 w Lwówku Śląskim przy ulicy Jana Pawła II 35”
- Kompleksowy remont pokryć dachowych ( dach główny kryty łupkiem i dachówką, dachy pokryte papą), remont kominów budynku położonego przy ul. Mlecznej 8 w Trzebiatowie.
- Modernizacja wentylacji dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych ul. Lipowa 1 oraz Lipowa 2 w Świebodzinie
- Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych, związanych z remontem i adaptacją budynku przy ul. Kopernika 15B w Krakowie na potrzeby ARMK Sp. z o.o.
- Remont łazienek i brudownika w 5 Domu Pomocy Społecznej z Łodzi, przy ul. Podgórnej 2/14
- „REMONT I ZMIANA SPOSOBU UŻYTKOWANIA CZĘŚCI BUDYNKU OSP NA DZIENNY DOM POMOCY W ŁOSIENIU WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ W RAMACH PROJEKTU- OPIEKA W GMINIE WYSOKIE - CENTRUM W ŁOSIENIU”
- Rozbudowa ul.Szczejkowickiej w trybie projektuj-buduj w ramach projektu pn.: „Zintegrowane działania na rzecz infrastruktury rowerowej w obszarze funkcjonalnym miastaŻory”dof.zFE dla Śl2021-2027(EFRR)
- Przebudowa łazienek znajdujących się przy oddziałach przedszkolnych w 3 ośrodkach wychowania przedszkolnego w Gminie Cewice
- PROWADZENIE ROBÓT BUDOWLANYCH NA BUDYNKU MIESZKALNYM WIELORODZINNYM NA DZIAŁCE O NUMERZE GEODEZYJNYM 1708, 1709, 1710/1 W CHODZIEŻY PRZY UL. RYNEK 3A
- Remont i modernizacja pomieszczeń dla Zespołów Ratownictwa Medycznego
- „Modernizacja instalacji elektrycznej w pomieszczeniach technicznych i administracyjnych Kina Światowid.”
- „Modernizacja pom w b. remizy OSP Biskupie w celu roz. integr. kult. i społ.” w r. zad „Modern. św.-Wysokie” w r. proj. „Rozwój kultury i ochrona dziedzictwa kulturowego w Otulinie Roztocza – Etap I”