Skopiowano do schowka!
- Adres: 19-300 Ełk, Małeckich 4
- Województwo: warmińsko-mazurskie
- Data zamieszczenia: 2023-03-17
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Ełku
- Adres: 19-300 Ełk, Małeckich 4
- Adres email: dyrektor@elk.sr.gov.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 90911200-8
- Nazwa zamówienia: Utrzymanie czystości i porządku w budynkach i na terenie przyległym do budynków Sądu Rejonowego w Ełku przy ul. Małeckich 4 i Konopnickiej 4.
- Opis zamówienia: Lokalizacja – budynek przy ul. Małeckich 4 - powierzchnia całkowita 2 182 m² Lokalizacja- budynek przy ul. Konopnickiej 4 - powierzchnia całkowita – 977 m² . Wykonawca będzie wykonywał codziennie (w dni robocze) w przedziale czasowym między godz. 11 a 13 w ilości 2 godzin dziennie – tzw. serwis dzienny, polegający na sprzątaniu i myciu korytarzy i klatek schodowych w budynkach przy ul. Małeckich 4 i Konopnickiej 4 oraz innych powierzchni w razie konieczności np. łazienki lub toalety.Pozostałe czynności wykonawca będzie realizował w godzinach od 15 do 19.W celu zapewnienia nadzoru nad należytym wykonaniem przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca powołał osobę pełniącą funkcję koordynatora prac osób sprzątających. Obecność koordynatora, podczas realizacji przedmiotowego zamówienia zapewnić ma prawidłową organizację pracy oraz codzienny nadzór nad jakością wykonywanych prac. W związku z powyższym, Zamawiający wymaga, aby koordynator co najmniej 2 razy w tygodniu w dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku), w godzinach od 7:30 do 10:30 dokonał szczegółowej kontroli jakości wykonywanych usług sprzątania. Wymaga się, aby do godziny 7:30 ww. osoba zgłosiła swoją obecność u Kierownika Oddziału Administracyjnego, potwierdziła podpisem swoje przybycie i do godziny 10:30 dokonała obchodu całego obiektu. W tym czasie (tj. od godziny 7:30 do 10:30) koordynator zobowiązany jest również do bezpośredniego podejmowania prac/działań naprawczych w przypadkach, gdy zostaną zgłoszone przez pracowników Sądu, przyjąć uwagi co do jakości i sposobu sprzątania. Osoba pełniąca funkcję koordynatora może być powołana spośród osób, które wyznaczone zostały przez Wykonawcę do wykonywania usługi sprzątania.
Podobne przetargi
- Usługi kompleksowego sprzątania w obiekcie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie w okresie 10 miesięcy.
- „Sprzątanie pomieszczeń w budynkach oraz terenu na zewnątrz budynków Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, w okresie od 16.07.2026 r. do 15.07.2027 r.”
- USŁUGI SPRZĄTANIA BUDYNKÓW TEATRU im. ADAMA MICKIEWICZA w CZĘSTOCHOWIE w sezonie 2026/2027.
- Świadczenie usług sprzątania Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
- Usługa sprzątania w obiektach IHAR-PIB, Oddział Poznań
- Usługi codziennego utrzymania czystości w siedzibach powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury okręgu koszalińskiego
- Usługa sprzątania w budynku IHAR-PIB, Oddział w Młochowie
- Świadczenia usług kompleksowego sprzątania obiektu Muzeum Narodowego we Wrocławiu przy pl. Powstańców Warszawy 5 przez okres 12 miesięcy.
- Świadczenie usług utrzymania czystości w dwóch obiektach zlokalizowanych przy ul. Logistycznej 22 oraz przy ul. Księcia Bogusława X 52/12 w Szczecinie.
- Sprzątanie wnętrz budynków Urzędu Dzielnicy Mokotów oraz sprzątanie i odśnieżanie terenów zewnętrznych wokół budynku Urzędu przy ul. Rakowieckiej 25/27
- Usługa sprzątania dwóch budynków oraz terenu zewnętrznego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
- Świadczenie usługi kompleksowych prac porządkowych w zakresie stałego utrzymania czystości pomieszczeń biurowych w trzech lokalizacjach biur WFOŚiGW w Gdańsku przez okres 12 m-cy
- Kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach Sądu Rejonowego w Kluczborku
- Świadczenie usługi w zakresie sprzątania pomieszczeń biurowych Tyskiego TBS Sp. z o. o. w Tychach.
- Kompleksowe usługi utrzymania czystości pomieszczeń wewnętrznych oraz trenów zewnętrznych: utwardzonych i zielonych użytkowanych przez Agencję Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu