- Adres: 22-100 Chełm, ul. Graniczna 2
- Województwo: lubelskie
- Telefon/fax: tel.
- Data zamieszczenia: 2026-04-03
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Sekcja I - Zamawiający
Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W CHEŁMIE IMIENIA GENERAŁA ZYGMUNTA BOHUSZA-SZYSZKO
Adres: 22-100 Chełm, ul. Graniczna 2
Adres email: kontakt@zst.chelm.pl
Telefon:
Strona internetowa: zst.chelm.pl
Sekcja II - Przedmiot zamówienia
Nazwa zamówienia: Usługa zorganizowania i przeprowadzenia Olimpiady Wiedzy Mechatronicznej oraz Ogólnopolskiego Turnieju Robotycznego
Opis zamówienia: 1. Wykonawca zorganizuje i przeprowadzi w imieniu Zamawiającego Olimpiadę Wiedzy Mechatronicznej o zasięgu ogólnokrajowym adresowanej do uczniów techników, liceów ogólnokształcących oraz branżowych szkół I i II stopnia. Olimpiada ma obejmować trzy etapy ze wzrostem poziomu trudności i zaawansowania pracy uczniów na poszczególnych etapach. Olimpiada na pierwszym stopniu planowana jest dla min. 100 szkół, min. 600 uczestników ze wszystkich województw. Drugi stopień realizowany w okręgach planowany jest dla 300 uczestników i winien być zorganizowany w min. 6 okręgach. Trzeci stopień planowany jest dla 50 uczestników i być zorganizowany w siedzibie Branżowego Centrum Umiejętności w Chełmie w Dziedzinie Mechatroniki. 2. Wykonawca zorganizuje i przeprowadzi w imieniu Zamawiającego Ogólnopolski Turniej Robotyczny dla 3 lub 5 osobowych drużyn. Rywalizacja w turnieju odbędzie się w trzech konkurencjach. Turniej kierowany jest do uczniów techników, liceów ogólnokształcących oraz branżowych szkół I i II stopnia oraz studentów. Wiek uczestników – do 24 roku życia. Turniej będzie realizowany w 2 etapach:Etap I Turnieju : realizowany dla trzech konkurencji. Wykonawca w regulaminie turnieju określi wymagania stawiane poszczególnym robotom dla każdej z trzech konkurencji. Komisja Oceniająca na zasadzie wpływu kolejności zgłoszeń oraz weryfikacji zgodności przesłanych parametrów robota z założeniami regulaminowymi zakwalifikuje do etapu II Turnieju po: - 8 drużyn do konkurencji I i II (drużyny 3 – osobowe) - 4 drużyny do konkurencji III. (drużyny 5 – osobowe)Etap II Turnieju zostanie przeprowadzony w siedzibie Zamawiającego w Branżowym Centrum Umiejętności w Chełmie w Dziedzinie Mechatroniki. Realizacja etapu drugiego przewidziana jest na dwa dni.
Kod CPV: 80410000-1
Sekcja III - Warunki udziału
Opis warunków udziału: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale 5 SWZ oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu, dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym - Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie;2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie;3) uprawnień sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie;4) zdolności technicznej lub zawodowej – warunek zostanie spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, ze dysponuje lub będzie dysponował co najmniej 5 osobami, w tym:- co najmniej 3 osoby osoby posiadające wykształcenie wyższe w dziedzinie mechatronika lub robotyka lub automatyka lub mechanika lub elektronika lub informatyka;- co najmniej 1 osoba z tytułem profesora w dziedzinie nauk z zakresu mechatronika lub robotyka lub automatyka lub mechanika lub elektronika lub informatyka;- co najmniej 1 osoba posiadająca wykształcenie wyższe w dziedzinie mechatroniki.
Sekcja IV - Procedura
Tryb udzielenia zamówienia:
Termin składania ofert:
Podobne przetargi
- Przeprowadzenie szkolenia – kursu obsługi dronów dla uprawnień: STS-01 VLOS (...), znak sprawy: DZPZ.283.90.2025.AP
- Przeprowadzenie szkolenia – kursu obsługi dronów dla uprawnień: STS-01 VLOS (...), znak sprawy: DZPZ.283.90.2025.AP
- Przeprowadzenie konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2025/2026