„Usługa ochrony obiektów, mienia oraz osób przebywających na terenie Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las” w Starym Lesie”

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 83-200 Stary Las, 9
  • Województwo: pomorskie
  • Data zamieszczenia: 2024-10-22
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 79710000-4
  • Nazwa zamówienia: „Usługa ochrony obiektów, mienia oraz osób przebywających na terenie Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las” w Starym Lesie”
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na wykonaniu stałej ochrony fizycznej obiektów, mienia oraz osób przebywających na terenie Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las” Spółka z o.o. z siedzibą w Starym Lesie 9, gm. Starogard Gdański.Usługa ochrony winna być wykonywana w sposób ciągły, całodobowo, w tym w dni wolne od pracy i święta, na terenie Zakładu o powierzchni 25,19 ha ogrodzonego siatką, z wejściem/wjazdem na jego teren przez trzy bramy.Zamawiający oczekuje świadczenia usługi ochrony obiektów, mienia oraz osób przebywających na terenie Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych „Stary Las” Sp. z o. o. :- w godzinach od 6:00 do 22:00 – wykonywanej przez jednego pracownika ochrony;- w godzinach od 22:00 do 6:00 – wykonywanej przez dwóch pracowników ochrony.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:1) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej o ile wynika to z odrębnych przepisów,Wykonawca spełni powyższy warunek, jeżeli wykaże, że posiada aktualną koncesję wydaną przez ministra właściwego do spraw wewnętrznych na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia, na podstawie ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (t. j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1995) i prowadzi działalność na podstawie wpisu do właściwej ewidencji gospodarczej ( KRS, CEIDG).W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek musi spełnić każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.2) sytuacji ekonomicznej lub finansowej, Wykonawca spełni powyższy warunek jeśli będzie posiadał ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 400 000 PLN.3) zdolności technicznej lub zawodowej:Wykonawca spełni powyższy warunek, jeżeli wykaże, że:a) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie lub są wykonywane (w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych) co najmniej 2 (dwa) usługi stałej fizycznej ochrony osób i mienia, przy czym każda usługa była świadczona całodobowo przez nieprzerwany okres 12 miesięcy, o wartości min. 200 000,00 PLN brutto każda;b) wdrożył w swojej organizacji System Zarządzania Jakością, zgodnie z normą ISO –certyfikat ISO 9001:2015;Zamawiający dopuszcza posiadanie certyfikatu równoważnego podanemu w zdaniu pierwszym, wydanego przez uprawnioną jednostkę certyfikującą.c) dysponuje:• min. 6 pracownikami wykonującymi bezpośrednio czynności związane z fizyczną ochroną osób i mienia;• jedną osobą, która będzie uczestniczyć w wykonaniu zamówienia na stanowisku koordynatora ochrony, wpisanej na listę kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej prowadzonej przez Komendanta Głównego Policji.

Podobne przetargi