Przetargi.pl
Świadczenie usług w zakresie całodobowego usuwania pojazdów z dróg znajdujących się na terenie Powiatu Żyrardowskiego i prowadzenie całodobowego parkingu strzeżonego dla usuwanych pojazdów

  • Adres: 96-300 Żyrardów, Limanowskiego 45
  • Województwo: mazowieckie
  • Telefon/fax: tel.
  • Data zamieszczenia: 2024-10-31
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Sekcja I - Zamawiający

Nazwa zamawiającego: Powiat Żyrardowski

Adres: 96-300 Żyrardów, Limanowskiego 45

Adres email: zamowienia.publiczne@powiat-zyrardowski.pl

Telefon:

Strona internetowa: https://powiat-zyrardowski.ezamawiajacy.pl/

Sekcja II - Przedmiot zamówienia

Nazwa zamówienia: Świadczenie usług w zakresie całodobowego usuwania pojazdów z dróg znajdujących się na terenie Powiatu Żyrardowskiego i prowadzenie całodobowego parkingu strzeżonego dla usuwanych pojazdów

Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług w zakresie całodobowego usuwania pojazdów z dróg znajdujących się na terenie Powiatu Żyrardowskiego i prowadzenie całodobowego parkingu strzeżonego dla usuwanych pojazdów na podstawie art. 130a ustawy Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.) z wyłączeniem usuwania i prowadzenia parkingu strzeżonego dla usuwanych pojazdów przewożących materiały niebezpieczne w trybie i na zasadach określonych w art. 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. 2024 r., poz. 1251 z późn. zm.).

Kod CPV: 50118110-9

Sekcja III - Warunki udziału

Opis warunków udziału: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że posiada licencję/zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego/zaświadczenie na przewozy drogowe na potrzeby własne.3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, iż posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę min. 100 000,00 zł.4) zdolności technicznej lub zawodowej:a) Wykonawca musi posiadać minimum roczne doświadczenie w przewozach drogowych oraz w prowadzeniu parkingu strzeżonego.b) Wykonawca dysponuje samochodami specjalnymi umożliwiającymi usunięcie z drogii holowanie pojazdów zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ.3. Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia,w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej – dopuszcza łączne spełnianie warunku przez Wykonawców.4. Zamawiający może na każdym etapie postępowania, uznać, że Wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez Wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych Wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze Wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia.5. Dojazd zestawu holującego do miejsca wskazanego przez upoważnioną osobę, wydającą dyspozycję usunięcia pojazdu, w ciągu 30 minut, bez względu na porę dnia lub nocy i warunki atmosferyczne (z wyłączeniem ekstremalnych sytuacji drogowych).6. Termin płatności faktury wynosi 30 dni.

Sekcja IV - Procedura

Tryb udzielenia zamówienia:

Termin składania ofert:

Podobne przetargi

Powrót na stronę główną