- Adres: 15-703 Białystok, ul. Zwycięstwa 2
- Województwo: podlaskie
- Telefon/fax: tel.
- Data zamieszczenia: 2024-11-27
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Sekcja I - Zamawiający
Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W BIAŁYMSTOKU
Adres: 15-703 Białystok, ul. Zwycięstwa 2
Adres email: makulesza@gddkia.gov.pl
Telefon:
Strona internetowa: https://gddkia.eb2b.com.pl/
Sekcja II - Przedmiot zamówienia
Nazwa zamówienia: Świadczenie usług administracyjno – gospodarczych w GDDKiA Oddział w Białymstoku w podziale na II części
Opis zamówienia: Świadczenie usług administracyjno – gospodarczych w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku w podziale na II części: Część I – Obsługa Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego w Augustowie, ul. Przewięź 1A, 16-300 AugustówŚwiadczenie usług administracyjno – gospodarczych w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku w podziale na II części: Część II– Obsługa Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego w Białowieży, ul. Krzyże 36, 17-234 Białowieża
Kod CPV: 75110000-0
Sekcja III - Warunki udziału
Opis warunków udziału: zdolność techniczna lub zawodowa:a) dotycząca Wykonawcy:Wykonawca musi wykazać się wiedzą i doświadczeniem w wykonaniu (zakończeniu) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie 1 zadania polegającego na administrowaniu obiektami hotelowymi/ośrodkami wypoczynkowymi o wartości zadania co najmniej 150 000,00 PLN brutto.
Sekcja IV - Procedura
Tryb udzielenia zamówienia:
Termin składania ofert:
Podobne przetargi
- Wyłonienie asystenta międzykulturowego w ramach projektu pt. „Kompleksowa integracja imigrantów na terenie MOF Starogardu Gdańskiego”.
- Administrowanie targowiskiem miejskim w Piastowie zlokalizowanym przy ul. P.Skargi i W.Jagiełły oraz na terenie przyległym do targowiska – przy pawilonach handlowych.
- Świadczenie usług administracyjno – gospodarczych w GDDKiA Oddział w Białymstoku w podziale na II części