Skopiowano do schowka!
- Adres: 11-600 Węgorzewo, Gen. Józefa Bema 24
- Województwo: warmińsko-mazurskie
- Telefon: 87 427-29-70
- Data zamieszczenia: 2025-08-17
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Szpital Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgorzewie
- Adres: 11-600 Węgorzewo, Gen. Józefa Bema 24
- Adres email: przetargi@szpitalpsychiatrycznywegorzewo.pl
- Telefon: 87 427-29-70
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 03220000-9
- Nazwa zamówienia: Sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych – Część 13 – Warzywa i owoce
- Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów żywnościowych na potrzeby Szpitala Psychiatrycznego SP ZOZ w Węgorzewie w zakresie unieważnionej w postępowaniu o zamówienie publiczne – znak: DOA.272.1.1.2025.HB, Części 13 – Warzywa i owoce, prowadzonego uprzednio w przetargu nieograniczonym. 2. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r. poz. 1448).3. Wymagania dotyczące dostaw1) dostawy będą realizowane:a) Części 13 – Warzywa i owoce (dalej zwanej również Pakietem 13)/ codziennie, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, od godziny 7.00 do 09.00;2) Zamawiający będzie składał zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem e-mailem na podany adres lub telefonicznie na podany numer telefonu.3) Wykonawca zobowiązany jest na swój koszt dostarczyć, wnieść i rozładować towar do: Działu Żywienia - magazyn, zlokalizowanego w Węgorzewie, ul. Gen. J. Bema 24, budynek B.4. Prawo opcji:1) Zamawiający przewiduje skorzystanie z opcji. Zakres opcji obejmuje do 15% przedmiotu zamówienia w zakresie:a) Pakiet 13 - Warzywa i owoce.2) Opcja będzie realizowana po cenach jednostkowych nie wyższych od cen określonych w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.3) Warunkiem skorzystania z prawa opcji będzie złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 2 i SWZ.
Podobne przetargi
- Dostawa artykułów żywnościowych do Zespołu Szkół w Cewicach w roku szkolnym 2026/2027
- Dostawa owoców i warzyw do DPS Kombatant
- DOSTAWA OWOCÓW I WARZYW W ROKU 2026
- Sukcesywne dostawy warzyw i owoców Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.
- Dostawa warzyw i owoców do Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej.
- Sukcesywne dostawy świeżych warzyw i owoców do Ogrodu Zoologicznego w Opolu Sp. z o.o.
- Dostawa świeżych warzyw i owoców na II półrocze 2026 r.
- Sukcesywna dostawa świeżych warzyw i owoców oraz jaj do 6 jednostek organizacyjnych w okresie od VII do XII 2026 r. na terenie miasta Nidzica
- Dostawa owoców i warzyw do DPS Kombatant
- Sukcesywna dostawa owoców i warzyw do Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców PSG w Białej Podlaskiej”
- Sukcesywne dostawy warzyw i owoców Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.
- Dostawa warzyw korzeniowych, kapustnych i jabłek
- Sukcesywna dostawa świeżych warzyw i owoców oraz jaj do 6 jednostek organizacyjnych w okresie od VII do XII 2026 r. na terenie miasta Nidzica
- Dostawa warzyw i owoców oraz mrożonek dla SPZOZ w Sanoku
- „Sukcesywna dostawa warzyw, owoców, jaj oraz ziemniaków w 2026 roku dla oświatowych jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Leżajsk – II półrocze”