Skopiowano do schowka!
- Adres: 15-354 Białystok, Pogodna 12
- Województwo: podlaskie
- Data zamieszczenia: 2024-07-24
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 34 im. gen. Józefa Zachariasza Bema w Białymstoku
- Adres: 15-354 Białystok, Pogodna 12
- Adres email: sp34@um.bialystok.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 15000000-8
- Nazwa zamówienia: Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Szkoły Podstawowej nr 34 w Białymstoku
- Opis zamówienia: I część - mięso, drób, kiełbasy, wędlinyOpis artykułów z przewidywaną ilością w okresie obowiązywania umowy zawarto w zestawieniu rodzajowo-ilościowym (formularzu cenowym), stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.II część - warzywa, owoce, ziemniaki, jajaOpis artykułów z przewidywaną ilością w okresie obowiązywania umowy zawarto w zestawieniu rodzajowo-ilościowym (formularzu cenowym), stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.III część - mleko i produkty mleczneOpis artykułów z przewidywaną ilością w okresie obowiązywania umowy zawarto w zestawieniu rodzajowo-ilościowym (formularzu cenowym), stanowiącym zał. nr 3 do SWZ.IV część - produkty spożywcze różneOpis artykułów z przewidywaną ilością w okresie obowiązywania umowy zawarto w zestawieniu rodzajowo-ilościowym (formularzu cenowym), stanowiącym zał. nr 4 do SWZ.V część - pieczywo i artykuły piekarskieOpis artykułów z przewidywaną ilością w okresie obowiązywania umowy zawarto w zestawieniu rodzajowo-ilościowym (formularzu cenowym), stanowiącym zał. nr 5 do SWZ.VI część - mrożonki warzywne i owocoweOpis artykułów z przewidywaną ilością w okresie obowiązywania umowy zawarto w zestawieniu rodzajowo-ilościowym (formularzu cenowym), stanowiącym zał. nr 6 do SWZ.VII część - ryby mrożoneOpis artykułów z przewidywaną ilością w okresie obowiązywania umowy zawarto w zestawieniu rodzajowo-ilościowym (formularzu cenowym), stanowiącym zał. nr 7 do SWZ.
Podobne przetargi
- Dostawa artykułów spożywczych dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze
- Dostawy warzyw przetworzonych i mrożonych do Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich
- Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej w 2026 r.
- Dostawy artykułów spożywczych, wyrobów garmażeryjnych (dania gotowe), mrożonych warzyw i owoców, wykonywane sukcesywnie do 30.06.2026 r
- Dostawy artykułów zbożowych, skrobiowych i przemiału ziarna, cukru, makaronu do Zakładu Karnego w Głubczycach
- Dostawy produktów głęboko mrożonych
- Sukcesywne dostawy ziemniaków, warzyw, owoców oraz kiszonek do Zakładu Karnego w Głubczycach
- Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 we Wrocławiu z podziałem na zadania.
- Sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do Zespołu Przedszkoli w Pisarzowicach.
- Dostawa artykułów żywnościowych dla Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy – Jabłonce.
- Dostawy nabiału i tłuszczów dla potrzeb Klinicznego Szpitala Psychiatrycznego SPZOZ w Rybniku- POWTÓRKA
- Dostawy artykułów spożywczych do Bufetu
- Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach, na 2026 rok
- Zadanie nr 1: Dostawa art. spożywczych dla ŻM w Tychach przy ul. Fitelberga 4 w II półroczu 2026 r. Zadanie nr 2: Dostawa art. spożywczych dla ŻM w Tychach FILIA nr 1 od maja do grudnia 2026 r.
- Dostawa artykułów żywnościowych