Skopiowano do schowka!
- Adres: 03-924 Warszawa, Niekłańska 4/24
- Województwo: mazowieckie
- Data zamieszczenia: 2025-12-04
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Szpital Dziecięcy im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza SPZOZ
- Adres: 03-924 Warszawa, Niekłańska 4/24
- Adres email: zp@nieklanska.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 50712000-9
- Nazwa zamówienia: RZP-39/KJ/2025 - Konserwacja instalacji i urządzeń wentylacji mechanicznej oraz klimatyzacji w budynkach Szpitala.
- Opis zamówienia: i urządzeń wentylacji mechanicznej i klimatyzacji w budynkach Szpitala” zgodnie zopisem przedmiotu zamówienia znajdującym się Załączniku nr 2 – Opis przedmiotuzamówienia stanowiącym integralną część SWZ.Informacje dotyczące przedmiotu zamówienia:a. Wykonywania przeglądów serwisowych okresowych urządzeń oraz elementów ichsterowania zgodnie ze szczegółowym zakresem czynności przeglądowych 4określonym poniżej i częstotliwością określoną w Zał. Nr 2 do SWZ – Opisprzedmiotu zamówienia.b. Zapewnienia 24-godzinnej usługi typu „Interwencja serwisowa”.c. Wykonywania napraw urządzeń.d. Dostawy części i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń.e. Wykonawca zobowiązany jest wykonywanie napraw urządzeń, w tym w szczególnościusuwania stwierdzonych podczas przeglądu, awarii, usuwanie usterek inieprawidłowości związanych z funkcjonowaniem urządzeń, wymiany zużytych częścii podzespołów. Ww. naprawy nie obejmują modernizacji urządzeń, wykonywanianowych instalacji oraz przeróbek istniejących instalacji.f. Naprawy urządzeń Wykonawca powinien wykonać w ciągu 24 godzin od chwilistwierdzenia konieczności naprawy, z zastrzeżeniem, że w przypadku koniecznościzakupu komponentów urządzeń czas naprawy może zostać w sytuacji, gdy nie mamożliwości nabycia ww. komponentów na rynku. W przypadku przedłużenia naprawyponad 24 godziny oraz gdy dotyczy ona pomieszczeń w których znajdują się urządzeniamedyczne o znacznej wartości, dużej wrażliwości na reżim temperaturowy lubwentylacyjny, oraz krytycznym znaczeniu z punktu widzenia funkcjonowaniaZamawiającego, Wykonawca zobowiązany jest przy pomocy środków zastępczych itymczasowych zabezpieczyć właściwy komfort cieplno-wentylacyjny wpomieszczeniu, którego dotyczy awaria.
Podobne przetargi
- Serwisowanie urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych w lokalizacjach Śląskiego OW NFZ
- Usługa czyszczenia i konserwacji separatorów wraz z unieszkodliwieniem odpadów.
- WYKONANIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDU I KONTROLI URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH
- Serwisowanie urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych w lokalizacjach Śląskiego OW NFZ
- REMONT 3 WENTYLATORÓW STRUMIENIOWYCH FLAKTWOODS JTS063-3-9 ZAMONTOWANYCH W TUNELU KATOWICKIM
- Usługi konserwacji i naprawy układów wentylacji mechanicznej
- Zamówienie w trybie podstawowym na usługę obsługi technicznej wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i automatyki w obiektach PPNT Gdynia.
- Konserwacja i nadzór nad urządzeniami wentylacji mechanicznej i klimatyzacji
- Zamówienie w trybie podstawowym na usługę obsługi technicznej wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i automatyki w obiektach PPNT Gdynia
- Usługa czyszczenia i konserwacji separatorów wraz z unieszkodliwieniem odpadów.
- Świadczenie usług bieżącej konserwacji instalacji wodno-kanalizacyjnych, hydrantowych, tryskaczowych, gazowych i centralnego ogrzewania w 36 budynkach mieszkalnych wielorodzinnych TBS w Warszawie.
- Świadczenie usług w zakresie serwisu, konserwacji i przeglądów urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.
- „Remont układu klimatyzacyjnego”
- Świadczenie usług konserwacji instalacji wodno-kanalizacyjnej, hydrantowej, tryskaczowej, gazowej i centralnego ogrzewania (kotłów gazowych) w 35 budynkach mieszkalnych wielorodzinnych TBS w Warszawie
- Konserwacja i naprawa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w budynku NBP Oddział Okręgowy w Łodzi