Rok 2026 - Sukcesywna dostawa artykułów żywieniowych dla potrzeb Szkoły i Przedszkola przy Zespole Szkół w Jasienicy (8 części)

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 05-240 Jasienica, ul. Szkolna 8
  • Województwo: mazowieckie
  • Data zamieszczenia: 2025-12-01
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 15000000-8
  • Nazwa zamówienia: Rok 2026 - Sukcesywna dostawa artykułów żywieniowych dla potrzeb Szkoły i Przedszkola przy Zespole Szkół w Jasienicy (8 części)
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia części 1 jest dostawa mięsa i jego przetworów.Przedmiotem zamówienia części 2 jest dostawa produktów mleczarskichPrzedmiotem zamówienia części 3 jest dostawa produktów mrożonych.Przedmiotem zamówienia części 4 jest dostawa pieczywa i wyrobów ciastkarskich.Przedmiotem zamówienia części 5 jest dostawa produktów garmażeryjnych.Przedmiotem zamówienia części 6 jest dostawa różnych produktów spożywczych.Przedmiotem zamówienia części 7 jest dostawa jaj.Przedmiotem zamówienia części 8 jest dostawa warzyw i owoców oraz produktów podobnych.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: 1. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej, tj. Wykonawca musi dysponować co najmniej jednym pojazdem spełniającym wymagania do przewozu żywności i wymogi sanitarno-epidemiologiczne.2. Wykonawca może, w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu polegaćna zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby, niezależnieod charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych.3. Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów.4. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w ust. 3, musi potwierdzać, że stosunek łączący wykonawcę z tym podmiotem gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa w szczególności:1) zakres dostępnych Wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego;2) sposób i okres udostępnienia Wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia;6. Jeżeli zdolności techniczne lub zawodowe podmiotu, o którym mowa w ust. 3 nie potwierdzają spełnienia przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu lub zachodzą wobec tych podmiotów podstawy wykluczenia, Zamawiający żąda, aby Wykonawca w terminie określonym przez Zamawiającego:1) zastąpił ten podmiot innym lub2) wykazał, że samodzielnie spełnia warunek udziału w postępowaniu.

Podobne przetargi