Remont kanałów napowietrzająco – odwaniających wraz z posadzką betonową w dwóch bioreaktorach kompostowni odpadów na Instalacji Komunalnej w Łęczycy gm. Stara Dąbrowa.

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 73-110 Stargard, Bogusława IV, 15
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Telefon: 91 573-35-36
  • Data zamieszczenia: 2025-04-22
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 45000000-7
  • Nazwa zamówienia: Remont kanałów napowietrzająco – odwaniających wraz z posadzką betonową w dwóch bioreaktorach kompostowni odpadów na Instalacji Komunalnej w Łęczycy gm. Stara Dąbrowa.
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu kanałów napowietrzająco – odwadniających wraz z posadzką betonową w dwóch bioreaktorach kompostowni odpadów zlokalizowanej na terenie Instalacji Komunalnej w Łęczycy gm. Stara Dąbrowa

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: o udzielenie zamówienia może ubiegać się wykonawca, który spełnia poniżej określone warunki udziału w postępowaniu, dotyczące:1) Zdolności technicznej lub zawodowej:a) Zamawiający wymaga, aby Wykonawcy składający ofertę wykazali się, w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonaniem co najmniej jednej roboty polegającej na remoncie budynku przemysłowych o konstrukcji betonowej.b) Zamawiający wymaga, aby Wykonawcy składający ofertę wskażą, że do realizacji zamówienia skieruje osoby:- jedną posiadającą uprawnienia do nadzorowania prac z uprawnieniami do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności konstrukcyjnej.- jedną posiadającą uprawnienia do nadzorowania prac z uprawnieniami do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności sanitarnej.c) Zatrudnia minimum trzech pracowników wykonujących roboty budowlane w tym, z uprawnieniami do obsługi specjalistycznych urządzeń budowlanych jak piła do betonu, młot kująco- burzących, niwelator. Najpóźniej na dzień zawarcia umowy złoży wykaz pracowników potwierdzający, że osoby te są zatrudnione na podstawie stosunku pracy zgodnie z Ustawą Prawo pracy.2) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej:a) Zamawiający uzna, że wykonawca znajduje się w sytuacji ekonomicznej lub finansowej zapewniającej należyte wykonanie zamówienia, jeżeli wykonawca wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 400.000 zł brutto.

Podobne przetargi