Skopiowano do schowka!
- Adres: 00-911 Warszawa, Nowowiejska 26A
- Województwo: mazowieckie
- Data zamieszczenia: 2026-05-28
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
- Adres: 00-911 Warszawa, Nowowiejska 26A
- Adres email: dzp.lu@amw.com.pl
- Strona internetowa: https://amw.com.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 45310000-3
- Nazwa zamówienia: Remont instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego terenu przy ul. Janusza Kusocińskiego w Szczecinie (dz. nr 3/1 obręb 1048 Szczecin) – Etap I
- Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji elektrycznej oświetlenia zewnętrznego terenu przy ul. Janusza Kusocińskiego w Szczecinie (dz. nr 3/1 obręb 1048 Szczecin) – Etap I2. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik Opis Przedmiotu Zamówienia- Załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami do OPZ:1.1 Projekt,1.2 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót- ST1.01,1.3 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - ST1.02,1.4 Przedmiar.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: 1. Zamawiający określa następujące warunki udziału w postępowaniu w zakresie:1) zdolności technicznej lub zawodowej, tj.a) Warunek zostanie uznany za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował następującymi osobami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje, tj:⎯ co najmniej jedną osobą posiadającą uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7 lutego 1994 r. Prawo budowlane (tj. Dz. U. z 2026 r. 524 ze zm), do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, bez ograniczeń;⎯ co najmniej jedną osobą posiadającą kwalifikacje wymagane przy wykonywaniu dozoru nad eksploatacją urządzeń, instalacji elektrycznych w zakresie kontrolno-pomiarowym do 1 kV;⎯ co najmniej jedną osobą posiadającą wymagane przy wykonywaniu eksploatacji urządzeń, instalacji elektrycznych w zakresie do 1 kV. Zamawiający dopuszcza aby ww. wymienione uprawnienia posiadała co najmniej jedna osoba.2. Wykonawca może, w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych.
Podobne przetargi
- „Przebudowa oraz rozbudowa istniejącej mikroinstalacji fotowoltaicznej do mocy minimum 160 kWp na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku.”
- zaprojektowanie i wykonanie hybrydowej instalacji fotowoltaiczne
- zaprojektowanie i wykonanie hybrydowej instalacji fotowoltaiczne
- Modernizacja kompleksu obiektów sportowych w Gminie Prochowice
- Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii dla potrzeb budynków użyteczności publicznej stanowiących mienie Powiatu Chełmskiego
- Remont instalacji elektrycznej w budynku Przedszkola nr 72 przy Al. Solidarności 72B w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-18-2026)
- „Budowa instalacji oświetlenia boisk w Wąsoszu wraz z montażem stojaków rowerowych”
- Modyfikacja rozdzielnic w budynkach Urzędu Miasta w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1 i Noniewicza 71A i wydzielenie obwodów zasilania gwarantowanego (2 części)
- Budowę rozdzielni elektrycznych wraz z wykonaniem instalacji elektrycznej – OCL Warszawa
- Termomodernizacja magazynu na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej Starostwa Powiatowego w Sulęcinie
- Remont części instalacji elektrycznej w budynkach wskazanych w protokołach pokontrolnych DWOP w kompleksach wojskowych administrowanych przez 11 WOG w Bydgoszczy.
- „Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej 0,23 kV oświetlenia drogowego i terenu w ul. Leśnej w Solniczkach ” - II postępowanie
- WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W BUDYNKACH BĘDĄCYCH W ADMINISTRACJI MZBK W LESZNIE - ETAP II
- Wykonanie prac zgodnie z Warunkami Przyłączenia Tauron Dystrybucja S.A. w zakresie dokumentacji projektowej i robót w branży elektrycznej w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów
- Modernizacja budynków w zakresie instalacji elektrycznych z podziałem na części