Przygotowanie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dla lokalizacji elektrowni wiatrowych w gminie Miłkowice.

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 59-222 Miłkowice, Wojska Polskiego 71
  • Województwo: dolnośląskie
  • Data zamieszczenia: 2025-01-27
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 79421200-3
  • Nazwa zamówienia: Przygotowanie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dla lokalizacji elektrowni wiatrowych w gminie Miłkowice.
  • Opis zamówienia: Zamówienie obejmuje opracowanie kompletnej, z punktu widzenia obowiązujących przepisów prawa a w szczególności ustawy z 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1130 ze zmianami) oraz ustawy z dnia 20 maja 2016 r. o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 317) wraz z rozporządzeniami wykonawczymi do nich i przepisami pokrewnymi, dokumentacji planistycznej pn. miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, dla lokalizacji elektrowni wiatrowych fragmentów obrębów ewidencyjnych Gniewomirowice, Studnica, Siedliska, Miłkowice, Jezierzany, Ulesie, Pątnówek-Bobrów, Jakuszów oraz Grzymalin w gminie Miłkowice. W skład zamówienia wchodzi również komplet dokumentów formalno - prawnych ilustrujących przebieg procedury sporządzania i uchwalenia planu miejscowego z uwzględnieniem uwag zgłaszanych przez Zamawiającego w trakcie realizacji umowy i aktualnego orzecznictwa sądowego dotyczącego zagospodarowania przestrzennego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: W zakresie Zdolności technicznej lub zawodowejZamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek jeżeli:Wykonawca winien wykazać, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał:a) min. 3 usługi polegające na sporządzeniu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w tym co najmniej jeden o pow. minimum 700 ha. Zamawiający żąda aby wykonawca wykazał się sporządzeniem 3 miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w ramach trzech osobnych umów. Za datę końcową wykonania planu uważa się datę publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa.b) Wykonawca winien wykazać, że dysponuje lub będzie dysponować co najmniej następującą kadrą:- co najmniej 1 osobą spełniającą jeden z warunków określonych w art. 5 ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, posiadająca minimum 5 letnie doświadczenie w zakresie sporządzania lub zmiany miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego lub studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz spełniająca wymogi określone w art. 74a ustawy z dnia 03 października 2008 roku o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, posiadająca minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie sporządzania prognoz oddziaływania na środowisko.

Podobne przetargi