Skopiowano do schowka!
- Adres: 55-080 Kąty Wrocławskie, 1 Maja 59
- Województwo: dolnośląskie
- Data zamieszczenia: 2026-04-30
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich
- Adres: 55-080 Kąty Wrocławskie, 1 Maja 59
- Adres email: spkwroc@poczta.onet.pl
- Strona internetowa: www.sp1katy.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 55520000-1
- Nazwa zamówienia: PRZYGOTOWANIE I DOSTARCZANIE POSIŁKÓW DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. KARDYNAŁA BOLESŁAWA KOMINKA W KĄTACH WROCŁAWSKICH W 2026 r.
- Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostarczanie posiłków – obiad, tj. drugie danie z napojem, dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich przy ul. 1 Maja 59 w liczbie 180 szt dziennie w okresie do 31.12.2026 r. w dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem okresu przerw świątecznych, ferii zimowych i letnich, dni ustawowo wolnych od zajęć lekcyjnych oraz dni zajęć opiekuńczych. 2. Liczba dzieci i liczba posiłków są liczbami szacunkowymi i jako takie nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia przez Wykonawcę jakichkolwiek roszczeń co do liczby faktycznie zamówionych posiłków w toku realizacji umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania bądź zwiększenia liczby wskazanych obiadów. Liczba może ulec zmianie w zależności od zainteresowania rodziców zakupem obiadów dla dzieci. Zamawiający gwarantuje odbiór posiłków na poziomie 40 %.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: W zakresie 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:a) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada aktualny odpisz rejestru zakładów podlegających kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej w zakresie produkcji posiłków od surowca do gotowej potrawy, z możliwością ich transportu w ramach usług cateringowych na podstawie ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448). Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej będzie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia dopełni ten warunek.- Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że poświadczoną za zgodnośćz oryginałem kserokopię Certyfikatu HACCP wystawionego przez jednostkę certyfikowaną, poświadczającego, że w zakładzie przestrzegane są wymagania higieniczne określone w rozporządzeniu nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych lub na podstawie dokumentacji wewnętrznej/oświadczenia, poświadczającego wdrożenie i stosowanie systemu HACCP, wystawionego przez uprawniony personel Wykonawcy (np. Pełnomocnika ds. ZSZ/Dietetyka) oraz Potwierdzenia wdrożenia i nadzoru przez właściwe organy kontroli (Sanepid).W zakresie 4) zdolności technicznej lub zawodowej:a) Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, świadczył lub świadczy, co najmniej 1 usługę cateringową, polegającą na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków dla szkół lub przedszkoli, placówek oświatowych dla co najmniej 100 osób; wzór wykazu stanowi załącznik nr 3 do SWZb) Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że dysponuje co najmniej jednym samochodem do przewozu żywności, wraz z aktualną decyzją Państwowego Inspektora Sanitarnego zatwierdzającą środki transportu służące do wykonywania zamówienia jako spełniające odpowiednie wymagania do celów przewozu żywności. Wykonawca jest zobowiązany wykazać, że dysponuje co najmniej jednym pojazdem wraz z aktualną decyzją – wzór wykazu środków transportu stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Podobne przetargi
- „Świadczenie usług wyżywienia dla uczestników Dziennego Domu Pomocy przy ul. Królowej Bony 2 w Świeciu”
- Świadczenie usługi cateringowej dla uczestników międzynarodowej konferencji 2nd Conferrence Emerging environmental contaminants – current status, challenges and perspectives - Rzeszów September 2026
- Wykonanie usługi cateringowej w ramach interwencji I.14.2.2 Doradztwo grupowe w ramach PS WPR na lata 2023-2027- Postępowanie III
- Sporządzanie, dowóz i wydawanie gorących posiłków dla dzieci uczęszczających do jednostek podległych na terenie Gminy Bartoszyce.
- Przygotowywanie i dostarczanie posiłków dla wychowanków Zespołu Placówek Oświatowych w Ustce w okresie 01.09.2026 r. - 25.06.2027 roku
- Usługa żywienia pacjentów Szpitala Powiatowego w Czarnkowie
- Świadczenie usług społecznych polegających na przygotowaniu, dostawie i przekazaniu do kuchenek oddziałowych posiłków żywieniowych dla pacjentów
- Świadczenie usługi cateringowej w dniach: 01.10.2026 r. podczas Inauguracji roku akademickiego 2026/2027 dla 600 osób oraz 02.10.2026 r. podczas Promocji doktorskich i habilitacyjnych dla 500 osób
- ŚWIADCZENIE USŁUG CATERINGOWYCH NA RZECZ UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO WE WROCŁAWIU – ZADANIA (Zadanie nr 1)
- Usługa w zakresie kompleksowej obsługi cateringowej dla Politechniki Świętokrzyskiej
- Zakup usługi cateringowej podczas 6 spotkań realiz. w ramach grupy doradczej o tematyce Stosowanie innowacyjnych rozwiązań ułatw. rozpoznawanie szkodników i chorób zbóż oraz zapobieg. ich stosowaniu.
- Zakup usługi cateringowej tj. serwisu kawowego i obiadu podczas 5 spotkań realizowanych w ramach grupy doradczej o tematyce Technologie chowu i hodowli bydła ras mięsnych.
- Świadczenie cyklicznych usług cateringowych na potrzeby spotkań organizowanych na Politechnice Warszawskiej Wydział Transportu
- „Świadczenie usługi cateringowej dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Targoszynie”
- Usługi przygotowania i dostarczania zestawów cateringowych dla dzieci uczestniczących w zajęciach socjoterapeutycznych prowadzonych w szkołach podstawowych na terenie miasta Piły