Skopiowano do schowka!
- Adres: 43-300 Bielsko-Biała, pl. Ratuszowy 1
- Województwo: śląskie
- Data zamieszczenia: 2025-07-10
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
- Adres: 43-300 Bielsko-Biała, pl. Ratuszowy 1
- Adres email: zp@um.bielsko-biala.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 80540000-1
- Nazwa zamówienia: „Przeprowadzenie warsztatów w ramach projektu „Ochrona i regeneracja obszarów cennych przyrodniczo wraz z działaniami edukacyjnymi na obszarze Aglomeracji Beskidzkiej – etap I”
- Opis zamówienia: przedmiotem zamówienia Części 1 jest kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie 100 warsztatów każdy po 3 godziny zegarowe, łącznie 300 godzin zegarowych zajęć/warsztatów z zakresu ornitologii na potrzeby realizacji projektu „Ochrona i regeneracja obszarów cennych przyrodniczo wraz z działaniami edukacyjnymi na obszarze Aglomeracji Beskidzkiej – etap I” w Centrum Edukacji Ekologicznej „Ekosynteza” przy ul. Grotowej 11 w Bielsku-Białej.przedmiotem zamówienia Części 2 jest kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie 24 warsztatów, każdy po 3 godziny zegarowe, łącznie 72 godziny zegarowe zajęć/warsztatów z zakresu przyrody pn. „Różnorodność jest piękna – drzewa i krzewy” na potrzeby realizacji projektu „Ochrona i regeneracja obszarów cennych przyrodniczo wraz z działaniami edukacyjnymi na obszarze Aglomeracji Beskidzkiej – etap I” w Centrum Edukacji Ekologicznej „Ekosynteza” przy ul. Grotowej 11 w Bielsku-Białej.przedmiotem zamówienia Części 3 jest kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie 36 warsztatów, każdy po 2 godziny zegarowe, łącznie 72 godziny zegarowe zajęć/warsztatów z zakresu przyrody pn. „Różnorodność świata owadów” na potrzeby realizacji projektu ”Ochrona i regeneracja obszarów cennych przyrodniczo wraz z działaniami edukacyjnymi na obszarze Aglomeracji Beskidzkiej – etap I” w Centrum Edukacji Ekologicznej „Ekosynteza” przy ul. Grotowej 11 w Bielsku-Białej.przedmiotem zamówienia dla Części 4 jest kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie 8 warsztatów, każdy po 3 godziny zegarowe, łącznie 24 godziny zegarowe zajęć/warsztatów z zakresu przyrody pn. Część 4 Warsztaty ogrodnicze – „Różnorodność roślin w ogrodzie – postaw na gatunki rodzime” Ochrona i regeneracja obszarów cennych przyrodniczo wraz z działaniami edukacyjnymi na obszarze Aglomeracji Beskidzkiej – etap I” w Centrum Edukacji Ekologicznej „Ekosynteza” przy ul. Grotowej 11 w Bielsku-Białej.przedmiotem zamówienia dla Części 5 jest kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie 24 warsztatów, każdy po 3 godziny zegarowe, łącznie 72 godziny zegarowe zajęć/warsztatów z zakresu przyrody pn. „Eko-księgowość – wyceniamy usługi świadczone przez ekosystemy” Ochrona i regeneracja obszarów cennych przyrodniczo wraz z działaniami edukacyjnymi na obszarze Aglomeracji Beskidzkiej – etap I” w Centrum Edukacji Ekologicznej „Ekosynteza” przy ul. Grotowej 11 w Bielsku-Białej.przedmiotem zamówienia dla Części 6 jest kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie 15 warsztatów, każdy po 4 godziny zegarowe, łącznie 60 godzin zegarowych zajęć/warsztatów z zakresu przyrody pn. „Patrol bioróżnorodności – ciepło, ciepło coraz cieplej” Ochrona i regeneracja obszarów cennych przyrodniczo wraz z działaniami edukacyjnymi na obszarze Aglomeracji Beskidzkiej – etap I” w Centrum Edukacji Ekologicznej „Ekosynteza” przy ul. Grotowej 11 w Bielsku-Białej.
Podobne przetargi
- Działania edukacyjne w zakresie ochrony powietrza dla mieszkańców z terenu miasta i gminy Piaseczno realizowane w 2026 r. w ramach projektu pn „Mazowsze bez smogu”.
- Przeprowadzenie działań edukacyjnych i promujących aktywność fizyczną w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Poprawa efektywności energetycznej ZS Nr 3 oraz LO Nr II im. Joachima Chreptowicza”
- Przeprowadzenie działań edukacyjnych i promujących aktywność fizyczną w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Poprawa efektywności energetycznej ZS Nr 3 oraz LO Nr II im. Joachima Chreptowicza”
- Działania edukacyjne w zakresie ochrony powietrza dla mieszkańców Gminy Kadzidło w 2026 roku w ramach projektu "Mazowsze bez smogu"
- Usł przeprow kursów prowadzących do uzysk dodatk umiejętności i kwalifikacji zawodowych 7.6 Kurs Zielone Kompetencje ,,Aktywizacja zawodowa z OHP w Reg Warszawskim” w MWK OHP w Warszawie (4 części)
- Usł przeprowadzenia kursów prow do uzyskania dodatkowych umiejętności i kwalifikacji zawodowych 7.6 Kurs Zielone Kompetencje ,,Aktywizacja zawodowa z OHP w Reg Mazow” w MWK OHP w Warszawie (12 części)
- Przeprowadzenie działań edukacyjnych w zakresie ochrony powietrza dla mieszkańców gminy Rybno powiat sochaczewski w 2026 r. w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”
- Przeprowadzenie działań edukacyjnych na terenie miasta Ciechanów w ramach ujętego w budżecie zadania pn. „Mazowsze bez smogu
- Przeprowadzenie w 2026 roku działań edukacyjnych w zakresie ochrony powietrza dla mieszkańców gminy Czernice Borowe w ramach projektu pn. „Mazowsze bez smogu”
- Działania edukacyjne w zakresie ochrony powietrza dla mieszkańców Gminy Kadzidło w 2026 roku w ramach projektu "Mazowsze bez smogu"
- Przeprowadzenie działań edukacyjnych na terenie miasta Ciechanów w ramach ujętego w budżecie zadania pn. „Mazowsze bez smogu
- Przeprowadzenie działań edukacyjnych w zakresie ochrony powietrza dla mieszkańców gminy Rybno powiat sochaczewski w 2026 r. w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”
- Przeprowadzenie w 2026 roku działań edukacyjnych w zakresie ochrony powietrza dla mieszkańców gminy Czernice Borowe w ramach projektu pn. „Mazowsze bez smogu”
- Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii edukacyjnej dla Miasta Józefów w 2026 roku w ramach projektu „Mazowsze bez smogu”
- Świadczenie usług prowadzenia warsztatów na potrzeby realizacji projektu pn. „Spleceni z Miastem”