Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych – droga o nawierzchni bitumicznej wraz z remontem obiektu mostowego i odtworzeniem nawierzchni jezdni w miejscowości Kłębanowice

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 59-160 Radwanice, ul. Przemysłowa 17
  • Województwo: dolnośląskie
  • Data zamieszczenia: 2025-08-18
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 45233140-2
  • Nazwa zamówienia: Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych – droga o nawierzchni bitumicznej wraz z remontem obiektu mostowego i odtworzeniem nawierzchni jezdni w miejscowości Kłębanowice
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kłębanowice – droga o nawierzchni bitumicznej wraz z remontem obiektu mostowego i odtworzeniem nawierzchni jezdni w km 0+150 w ciągu drogi gminnej 100988D w miejscowości Kłębanowice. Przedmiot zamówienia obejmuje:a) przebudowę drogi gminnej zlokalizowanej na dz. nr 82 i nr 90 w obrębie Kłębanowice, jednostka ewidencyjna Radwanice o długości 161,0 m polegającą:  wzmocnieniu istniejącej nawierzchni bitumicznej poprzez wykonanie nakładki bitumicznej, wzmocnieniu konstrukcji nawierzchni poprzez rozłożenie geosiatką z włókien szklanych przeplatanych w węzłach; wzmocnieniu istniejącej nawierzchni bitumicznej poprzez częściowe frezowanie aktualnej warstwy ścieralnej w celu nawiązania do istniejących rzędnych wysokościowych; przebudowie poboczy o nawierzchni z kruszywa granitowego niezwiązanego zagęszczonego mechanicznie wraz z warstwą klinującą grysu granitowego.b) przeprowadzenie prac remontowych istniejącego mostu obejmujących odtworzenie stanu pierwotnego obiektu mostowego w zakresie, przęsła (sklepienia), skrzydeł, balustrad murowanych oraz dojazdów do obiektu.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: O udzielenie zamówienia może ubiegać się wykonawca, który w okresie ostatnich pięciu lat licząc wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej jedno zamówienie, które polegało na wykonaniu nawierzchni bitumicznej drogi o długości minimum 150 metrów.

Podobne przetargi