Opracowanie dokumentacji projektowej "Remont drogi nr 3145L Tarzymiechy – Stary Zamość na dwóch odcinkach o dł. 0,550 km i dł. 0,260 km”

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 22-300 Krasnystaw, ul. Borowa 6
  • Województwo: lubelskie
  • Data zamieszczenia: 2026-06-15
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 71200000-0
  • Nazwa zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowej "Remont drogi nr 3145L Tarzymiechy – Stary Zamość na dwóch odcinkach o dł. 0,550 km i dł. 0,260 km”
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na remont drogi powiatowej nr 3145L Tarzymiechy – Stary Zamość na dwóch odcinkach o łącznej długości 0,810 km tj. od km 1+120 do km 1+670 o dł. 0,550 km i od km 2+944 do km 3+204 o dł. 0,260 km. Planowane odcinki drogi położne są w całości na terenie gminy Izbica. Droga klasy „L”. Szerokość istniejącej nawierzchni wynosi od 5,0 m do 5,5 m. Równolegle do planowanych odcinków jezdni znajdują się obustronne pobocza gruntowe o szerokości do 1,0 m. W obszarze pierwszego odcinka drogi od km 1+120 do km 1+670 o dł. 0,550 km zlokalizowana jest sieć wodociągowa, telekomunikacyjna ORANGE i światłowodowa FIBEE oraz napowietrzna linia energetyczna. Natomiast w obszarze drugiego odcinka drogi od km 2+944 do km 3+204 o dł. 0,260 km zlokalizowana jest sieć telekomunikacyjna ORANGE oraz napowietrzna linia energetyczna. W zakresie zadania na omawianych wyżej dwóch odcinkach drogi powiatowej nr 3145L zakłada się wykonanie remontu nawierzchni, wykonanie poboczy z kruszywa, regulację istniejących zjazdów oraz wymianę oznakowania pionowego na nowe i odtworzenie oznakowania poziomego. W przebiegu przedmiotowej drogi występuje przejazd kolejowy tj. teren PKP wyłączony z opracowania.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: Zdolności technicznej lub zawodowej;Zamawiający określa wymagania w zakresie doświadczenia Wykonawcy, których spełnianie Wykonawca zobowiązany jest wykazać, że:a) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał (a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonuje) co najmniej dwie dokumentacje projektowe odpowiadające przedmiotowi zamówienia, które dotyczyły budowy/rozbudowy lub przebudowy lub remontu drogi o dł. min. 0,300 km każda,b) dysponuje minimum 1 osobą posiadającą uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności drogowej.

Podobne przetargi