Skopiowano do schowka!
- Adres: 39-230 Brzostek, ul. Rynek 1
- Województwo: podkarpackie
- Data zamieszczenia: 2026-03-26
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOSTEK
- Adres: 39-230 Brzostek, ul. Rynek 1
- Adres email: zamowienia@brzostek.pl
- Strona internetowa: www.brzostek.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 45000000-7
- Nazwa zamówienia: Ochrona obszarów cennych przyrodniczo w gminie Brzostek poprzez budowę przydomowych oczyszczalni ścieków
- Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest budowa 21 przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków o wydajności ok. 0,9 m3/dobę oraz o wydajności ok. 1,5 m3/dobę wraz z drenażem rozsączającym na terenie Gminy Brzostek w miejscowości Kamienica Górna oraz Wola Brzostecka na działkach ewidencyjnych wskazanych poniżej:Kamienica Górna: Dz. Nr ewid. 891/3 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 317/3 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 996/3 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 934 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 660/2 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 793/1 oraz Dz. Nr ewid. 792/2 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 317/1 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 1103 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 707/3 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 863 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 866 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 459/1 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 967 (0,9m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 1059 (1,5m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 996/1 (1,5m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 798 (1,5m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 844 (1,5m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 1100/1 (1,5m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 845/2 (1,5m3/dobę z drenażem) Dz. Nr ewid. 313/2 (1,5m3/dobę z drenażem)Wola Brzostecka: Dz. Nr ewid. 499 (1,5m3/dobę z drenażem) 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:• dostawę 21 przydomowych oczyszczalni ścieków,• wykonanie robót ziemnych i przygotowanie terenu,• montaż kompletnych oczyszczalni ścieków wraz z drenażem rozsączającym,• wykonanie podłączeń instalacyjnych,• uruchomienie i rozruch technologiczny oczyszczalni,• przekazanie obiektów do użytkowania.• Instruktaż odbiorcy/użytkownika z obsługiWszystkie roboty należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, normami, zasadami wiedzy technicznej oraz dokumentacją projektową, stanowiącą załącznik do niniejszego zamówienia.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.4) zdolności technicznej lub zawodowej:Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że:w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 2 roboty budowlane polegające każda na wykonaniu przynajmniej jednej przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków o wydajności ok. 0,9 m3/dobę.Dowodami potwierdzającymi należyte wykonanie robót są referencje lub inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego roboty były wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty.3. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający uzna warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej za spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia spełnia warunek udziału w postępowaniu . Podmiot, który wykazuje doświadczenie na potwierdzenie spełniania warunku, powinien uczestniczyć w realizacji robót budowlanych, których dotyczy wykazywane doświadczenie.
Podobne przetargi
- „Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej Powiatu Wąbrzeskiego”
- „Kompleksowa modernizacja energetyczna obiektów użyteczności publicznej Powiatu Wąbrzeskiego”
- „Termomodernizacja budynku świetlicy wiejskiej w Kamiennej”
- „Roboty remontowe i instalacyjne“
- Roboty remontowe w budynku Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 przy ul. Kamieńskiego w Krakowie ZP-1/2026
- Prace wykończeniowe w budynku Compact Lab Pleszew w ramach zadania inwestycyjnego „Compact Lab w Pleszewie - etap II”
- Modernizacja i doposażenie Oddziału Okulistycznego Szpitala Wojewódzkiego im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach w formule zaprojektuj-wykonaj.
- Modernizacja energetyczna Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Bożewie – termomodernizacja budynku szkoły.
- Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej – GOPS w Sokolnikach
- Budowa Magazynu Obrony Cywilnej w systemie zaprojektuj i wybuduj
- Adaptacja budynku użytkowego na salę konferencyjną dla Oddziału w Piotrkowie Trybunalskim Łódzkiego ODR zs. w Bratoszewicach
- Termomodernizacja budynków Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki
- „Zagospodarowanie terenu integracyjno-rekreacyjnego w Czerwieńsku.”
- Budowa gminnego przedszkola w Jabłonce
- Termomodernizacja budynku Urzędu Miejskiego w Nałęczowie