- Adres: 65-046 Zielona Góra, ul. Zyty 26
- Województwo: lubuskie
- Telefon/fax: tel.
- Data zamieszczenia: 2025-10-23
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Sekcja I - Zamawiający
Nazwa zamawiającego: SZPITAL UNIWERSYTECKI IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W ZIELONEJ GÓRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres: 65-046 Zielona Góra, ul. Zyty 26
Adres email: zamowieniapubliczne@szpital.zgora.pl
Telefon:
Strona internetowa: www.szpital.zgora.pl
Sekcja II - Przedmiot zamówienia
Nazwa zamówienia: NZ.261.71.2025. Sukcesywne dostawy asortymentu wykorzystywanego w zabiegach neurochirurgicznych.
Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy do siedziby Zamawiającego zastawek, drenów, łączników, prowadnic wraz z akcesoriami dodatkowymi do operacyjnego leczenia wodogłowia.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach, w tym wZałączniku nr 2 do SWZ odpowiednio dla danej części zamówienia (opz).Sukcesywne dostawy implantów do stabilizacji kręgosłupa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach, w tym w Załączniku nr 2 do SWZ odpowiednio dla danej części zamówienia (opz).Sukcesywne dostawy zestawów do przezskórnego uzupełniania ubytków masy kostnej w trzonach kręgowych w złamaniach urazowych lub osteoporotycznych oraz przezskórnej rekonstrukcji wysokości trzonu kręgowego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach, w tym w Załączniku nr 2 do SWZ odpowiednio dla danej części zamówienia (opz).
Kod CPV: 33100000-1
Sekcja III - Warunki udziału
Opis warunków udziału:
Sekcja IV - Procedura
Tryb udzielenia zamówienia:
Termin składania ofert:
Podobne przetargi
- Stworzenie warunków do wczesnej diagnostyki kardiologicznej przez zakup urządzeń i wyrobów medycznych w Szpitalu Powiatowym w Chodzieży
- ZP/5/2026 - dostawa sprzętu rehabilitacyjnego dla potrzeb Zakładu Pielęgnacyjno Opiekuńczego Szpitala Joannitas w Pszczynie.
- Dostawa nowego sprzętu medycznego na potrzeby rehabilitacji ambulatoryjnej