Skopiowano do schowka!
- Adres: 67-320 Małomice, Plac Konstytucji 3 maja
- Województwo: lubuskie
- Data zamieszczenia: 2025-11-05
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Gmina Małomice
- Adres: 67-320 Małomice, Plac Konstytucji 3 maja
- Adres email: urzad@malomice.pl
- Strona internetowa: https://malomice.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 45000000-7
- Nazwa zamówienia: „Modernizacja gminnego magazynu Obrony Cywilnej przy ul. Piastowskiej 19 w Małomicach”.
- Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja gminnego magazynu Obrony Cywilnej przy ul. Piastowskiej 19 w Małomicach. Zadanie obejmuje:- uzupełnienie ubytków elewacji i wykonanie nowej powłoki malarskiej w kolorze białym i odcieni szarosci, deski elewacyjne w kolorze szarym.-wymiane pokrycia dachu na kryty blacha trapezowa TR18 ocynkowana na konstrukcjidrewnianej. Stropodach ocieplony wełna mineralna gr 15 cm, sufit z płyt OSB gr 20mm.- wymiane stolarki okiennej i drzwiowej zewnetrznej i wewnetrznej wraz z dwoma bramamigarażowymi. Stolarka okienna PCV w kolorze grafitowym lub naturalnego drewna, drzwiowa stalowa lub PCV. Stolarka z zachowaniem obowiązujących parametrów.Szczegółowe rozwiązania w zakresie kolorystyki budynku wg rysunków elewacji.- podłogi i posadzki - zgodnie z opisem w części rysunkowej – bez zmian, projektuje się wyrównanie i czyszczenie istniejącej posadzki betonowej.-malowanie ścian i sufitów – farba klejowa lub emulsyjna.- w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej, okna (drzwi) drewniane lub PVC typowe i na zamówienie, drzwi wewnętrzne płytowe pełne, garażowe – panelowe, parapety wewnętrzne płytki klinkierowe, lub kamień naturalny- rynny,– z blachy stalowej ocynkowanej- parapety zewnętrzne - blacha stalowa powlekana lub płytki klinkierowe, lub kamien naturalny.- obróbki blacharskie i orynnowanie - pokrycie dachu – blacha trapezowa ocynkowana.Obróbki dachu obejmują opierzenia i uszczelnienia wywiewów wentylacyjnych, oraz orynnowanie. Należy zastosować systemowe obróbki blacharskie lub wykonać indywidualnie z blachy ocynkowanej. Dolne połacie dachu – okapy – wykonać z desek mocowanych od spodu.- wentylacja - Należy zapewnić wentylacje wszystkich pomieszczeń zapewniając wymianę powietrza poprzez nawiew i wywiew zabezpieczony przed wilgocią.- stropy - strop drewniany na belkach, ocieplony wełna mineralna, sposób wykonania wg. rysunków.- wieńce - Projektuje się wieńce _żelbetowe o wymiarach zgodnie z rysunkami i konstrukcyjnym opisem technicznym ilość i sposób zbrojenia zgodnie z konstrukcyjnym opisem technicznym. Z wieńców wypuścić kotwy do mocowania konstrukcji więźby.- Więźba dachowa - konstrukcja drewniana, klasa drewna K27, krokwie i płatwie łączyć z wieńcem wypuszczonymi kotwami osr 16mm. Wszystkie elementy więźby dachowej należy uodpornić na działanie ognia, grzybów i owadów środkami nietoksycznymi dopuszczonymi w budownictwie. Pod wszystkie elementy więźby spoczywające na murze lub betonie położyć należy paski papy.Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z załączoną dokumentacja projektową oraz załączonym przedmiarem robót.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: 6.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: nie podlegają wykluczeniu w okolicznościach, októrych mowa w art. 108 ust.1 Pzp oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie:1) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Wykonawca spełni ten warunek jeżeli wykaże, że jest ubezpieczony ododpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumęgwarancyjną nie mniejszą niż 200 000 zł. (dwieście tysięcy złotych) ;2) Zdolności technicznej lub zawodowej – Wykonawca spełni ten warunek jeżeli: - wykaże się, że w okresie ostatnich 5 lat, ajeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał co najmniej dwie roboty budowlane polegające naułożeniu pokrycia dachowego z blach trapezowych , o powierzchni nie mniejszej niż 200 m2 każda ;- dysponuje personelem, który będzie uczestniczył w wykonywaniu zamówienia tj. : kierownikiem budowy – osobąposiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bezograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane w świetle obowiązujących przepisów prawa,Ocena spełnienia warunku będzie dokonana na podstawie załączonych wykazów robót i osób, o których mowa w punkcie8.2. podpunkt 3) i 4) SWZ.
Podobne przetargi
- Remonty dachów w zasobach własnych Widzewskiego TBS Sp. z o.o. w Łodzi
- Remont dachów wraz z robotami towarzyszącymi w zabytkowym budynku Sądu Rejonowego Katowice-Zachód w Katowicach przy ul. Warszawskiej 45-47
- „Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Gminie Janowiec”
- Budowa budynku mieszkalnego, wielorodzinnego wraz z infrastrukturą – Świętochłowice, ul. Śląska, dz. ew. nr 4468 - Etap II
- Adaptacja istniejących pomieszczeń na pracownię językową i pracownię cyfrową w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Bedlnie.
- Wykonanie adaptacji pomieszczeń w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Żeronicach
- Zagospodarowanie Skweru im. rtm. W. Pileckiego
- Wykonanie adaptacji istniejących pomieszczeń w SP im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty im. Ks. J. Poniatowskiego w Pleckiej Dąbrowie.
- Budowa drogi pieszo-rowerowej w gminie Bytów na odcinku Udorpie – Ugoszcz o długości 2,4 km wraz z modernizacją drogi wojewódzkiej nr 212 na odcinku od km 47+710 do km 49+000
- „Modernizacja i remont magazynu OL i OC”
- Wykonanie wyniesionego przejścia dla pieszych przy Szkole Podstawowej w Budziszowie Wielkim wraz z budową chodnika oraz utwardzeniem terenu
- Remont Gminnego Ośrodka Kultury w Wielowsi oraz świetlicy wiejskiej w Zacharzowicach
- Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Ząbinowice ul. Majowa – część dz. nr 212
- Przebudowa instalacji grzewczej w budynku warsztatów mechanicznych.
- Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie ulicy Willowej