Modernizacja budynku na Placu Wolności na potrzeby pasażerów - budynek dawnego Miejskiego Punktu Sprzedaży w Rybniku przy Placu Wolności 20, dzielnica Śródmieście – w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 44-200 Rybnik, ul. Bolesława Chrobrego 2
  • Województwo: śląskie
  • Telefon: +32 43 92 302
  • Data zamieszczenia: 2025-06-24
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 45262700-8
  • Nazwa zamówienia: Modernizacja budynku na Placu Wolności na potrzeby pasażerów - budynek dawnego Miejskiego Punktu Sprzedaży w Rybniku przy Placu Wolności 20, dzielnica Śródmieście – w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji budynku dawnego Miejskiego Punktu Sprzedaży w Rybniku, na Placu Wolności 20 na potrzeby poczekalni dla pasażerów komunikacji miejskiej w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiot zamówienia obejmuje:1) Opracowanie wielobranżowego projektu technicznego, budowlano – wykonawczego modernizacji budynku.2) Opracowanie ekspertyzy stanu technicznego budynku dla potrzeb projektowanej modernizacji. 3) Opracowanie audytu energetycznego.4) Opracowanie opinii ornitologicznej i chiropterologicznej poprzedzającej wykonanie robót związanych z odnowieniem elewacji,5) Uzyskanie wymaganych opinii, uzgodnień i sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów.6) Uzyskanie pozwolenia na budowę (art. 32 ustawy Prawo budowlane) lub zgłoszenia rozpoczęcia robót. 7) Sporządzenie przedmiaru robót oraz kosztorysu. 8) Pełnienie nadzoru autorskiego.9) Opracowanie projektu organizacji ruchu poprzedzającego roboty remontowe zewnętrzne na obiekcie wraz z jego zatwierdzeniem przez organy do tego upoważnione. 10) Wykonanie robót budowlanych na podstawie sporządzonego projektu modernizacji budynku na Placu Wolności z przystosowaniem budynku dawnego Miejskiego Punktu Sprzedaży na potrzeby poczekalni dla pasażerów komunikacji miejskiej. 11) Przekazanie Zamawiającemu niezbędnej dokumentacji dotyczącej odbioru przedmiotu zamówienia, w tym uzyskanie pozytywnego zgłoszenia w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego zakończenia modernizacji budynku wraz z jego dopuszczeniem do użytkowania.

Podobne przetargi