Skopiowano do schowka!
- Adres: 43-150 Bieruń, Licealna 17
- Województwo: śląskie
- Telefon: 322164060
- Data zamieszczenia: 2025-08-05
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich
- Adres: 43-150 Bieruń, Licealna 17
- Adres email: sekretariat@lobierun.edu.pl
- Strona internetowa: www.lobierun.pl
- Telefon: 322164060
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 45210000-2
- Nazwa zamówienia: Licealista zawodowo kompetentny – podniesienie jakości kształcenia ogólnego w LO w Bieruniu – adaptacja sali na pracownię wirtualnej rzeczywistości.
- Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest adaptacja sali na pracownię wirtualnej rzeczywistości w zakresie poprowadzenia w pomieszczeniu nowej sieci logicznej i sieci elektrycznej oraz prac wykończeniowych.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: Wykonawca musi wykazać, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składnia ofert, a jeżeli okres działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał należycie i prawidłowo ukończył roboty budowlane (1 lub więcej), polegające na przebudowie budynków mieszkalnych lub biurowych o łącznej wartości co najmniej 100 000,00 zł brutto.
Podobne przetargi
- Dostosowanie do przepisów ppoż. , budowa windy osobowej oraz przebudowa wentylacji mechanicznej w budynku Zespołu Szkół nr 8 przy ul. M. Reja 1/3 we Wrocławiu
- Remont pomieszczeń biurowych w budynku Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie
- Centrum domów przysłupowych. Ośrodek Edukacji Krajobrazowej w Wolimierzu.
- Modernizacja i przebudowa budynków wraz z tereenm przyległym w Zespole Szkół Elektrycznych
- Remont polegający na konserwacji i wymianie stolarki witrynowej w lokalach użytkowych na parterze w budynkach przy ul. Szpitalnej 11/św. Tomasza 22, św. Tomasza 24, św. Tomasza 26 w Krakowie
- Przebudowa budynku użytkowego przy ul. Barskiej w Markach na przestrzeń coworkingową dla lokalnych przedsiębiorców w ramach zadania Rewitalizacja Osiedla Robotniczego Braci Briggs.
- „Likwidacja barier architektonicznych i komunikacyjnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Leżajsku”
- Przebudowa i remont lokalu mieszkalnego przy ul. Chopina 22/4a w Świnoujściu
- Budowa magazynu OC polegająca na rozbudowie Domu Ludowego w miejscowości Ilkowice - etap II stan surowy zamknięty
- Remont budynku Domu Kultury w Wojsławicach
- WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W ŻŁOBKU PTYŚ ORAZ ŻŁOBKU CALINECZKA W RAMACH ZADANIA INWESTYCYJNEGO POZNAŃSKI ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW – PRACE MODERNIZACYJNE
- Remont kominów w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Świętego Wawrzyńca 32 w Krakowie
- MODERNIZACJA KOTŁOWNI GAZOWEJ ORAZ PRZEBUDOWA INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA W BUDYNKU OŚRODKA ZDROWIA W SĘKOWEJ
- Przebudowa i wyposażenie pomieszczeń z przeznaczeniem na zorganizowanie Dziennego Domu „Aktywny Senior” w Kruszwicy
- Obsługa techniczna i usuwanie awarii w nieruchomościach administrowanych przez Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej w Legnicy