Skopiowano do schowka!
- Adres: 00-844 Warszawa, Plac Europejski 2
- Województwo: mazowieckie
- Data zamieszczenia: 2025-12-15
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Centrum Unijnych Projektów Transportowych
- Adres: 00-844 Warszawa, Plac Europejski 2
- Adres email: zampub@cupt.gov.pl
- Strona internetowa: https://www.cupt.gov.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 55000000-0
- Nazwa zamówienia: Kompleksowa usługa organizacji dwudniowych spotkań na potrzeby CUPT.
- Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia w Części I jest Kompleksowa usługa organizacji dwudniowego spotkania (woj. lubelskie).2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedną lub dwie części zamówienia.3. Szczegółowy opis i zakres Przedmiotu zamówienia dla Części I (dalej: „OPZ”), opisany został w Załączniku nr 1a i do SWZ.1. Przedmiotem zamówienia w Części II jest Kompleksowa usługa organizacji dwudniowego spotkania (woj. mazowieckie).2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedną lub dwie części zamówienia.3. Szczegółowy opis i zakres Przedmiotu zamówienia dla Części II (dalej: „OPZ”), opisany został w Załączniku nr 1b do SWZ.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy na dzień składania ofert:1) nie podlegają wykluczeniu;2) spełniają następujące warunki dotyczące:2.1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:Zamawiający nie stawia warunku w ww. zakresie.2.2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:Zamawiający nie stawia warunku w ww. zakresie.2.3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:Zamawiający nie stawia warunku w ww. zakresie.2.4) zdolności technicznej lub zawodowej:dla Części I i/lub Części IIZamawiający uzna ww. warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że zrealizował należycie, w okresie ostatnich 3 (trzech) lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie), co najmniej 2 (dwie) usługi, gdzie każda z usług polegała na kompleksowej organizacji spotkania dla minimum 50 osób, obejmująca swoim zakresem co najmniej nocleg i catering.UWAGA: Zamawiający nie dopuszcza sumowania usług z różnych kontraktów/umów, w celu uzyskania potwierdzenia spełniania powyższego warunku.
Podobne przetargi
- Usługa hotelarska polegająca na zapewnieniu wyżywienia oraz sal konferencyjnych wraz z wyposażeniem na 15 spotkań w miesiącach wrzesień-grudzień
- Usługi noclegowe oraz usługi gastronomiczno – restauracyjne na potrzeby organizacji wizyty studyjnej
- Przygotowanie i dostarczanie posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 35 w Toruniu w roku szkolnym 2026/2027.
- Przygotowywanie i wydawanie obiadów uczniom Szkoły Podstawowej im. Pionierów Przemysłu Naftowego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sękowej oraz Szkoły Podstawowej im. Władysława Długosza w Siarach
- Organizacji szkoleń stacjonarnych dla Liderów Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą (SCWEW) w Warszawie lub okolicach (...)
- Świadczenie usług żywieniowych polegających na przygotowaniu i wydaniu posiłków dla maksymalnie 105 uczniów Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale w roku szkolnym 2026/2027
- Dożywianie uczniów w szkołach na terenie Gminy Zawoja w roku szkolnym 2026/2027
- Usługi hotelarskie obejmujące usługi noclegowe, restauracyjne oraz zapewnienie sali konferencyjnej w Lublinie dla 150 osób, w terminie: 17-19.09.2026 r.
- Organizacji szkoleń stacjonarnych dla Liderów (SCWEW) w Warszawie lub okolicach w promieniu do 25 km od Dworca Centralnego, z dogodnym dojazdem komunikacją miejską
- Świadczenie usług kompleksowej organizacji wydarzeń związanych z kursem przygotowującym do pracy na stanowisku inspektora Inspekcji Ochrony Środowiska
- Usługa przygotowania, transportu i dostarczania posiłków na Oddziały Szpitalne
- Świadczenie usług hotelarsko-restauracyjnych/ cateringu/udostępnienie wyposażonych sal konferencyjnych na potrzeby organizacji wydarzeń na rzecz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Toruniu.
- Organizacji szkoleń stacjonarnych dla Liderów (SCWEW) w Warszawie lub okolicach w promieniu do 25 km od Dworca Centralnego, z dogodnym dojazdem komunikacją miejską
- Świadczenie usługi cateringowej dla uczestników Dziennego Domu Pomocy w Gminie Biszcza
- Usługa organizacji obozu socjoterapeutycznego dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej, rodziców zastępczych oraz osób z ich najbliższego otoczenia.