Skopiowano do schowka!
- Adres: 95-011 Bratoszewice, Nowości 32
- Województwo: łódzkie
- Data zamieszczenia: 2025-04-15
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: ŁÓDZKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO Z SIEDZIBĄ W BRATOSZEWICACH
- Adres: 95-011 Bratoszewice, Nowości 32
- Adres email: sekretariat@lodr-bratoszewice,pl
- Strona internetowa: www.lodr-bratoszewice.pl
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 80000000-4
- Nazwa zamówienia: Kompleksowa organizacja Strefy Innowacji podczas Krajowych Dni Pola
- Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja Strefy Innowacji podczas Krajowych Dni Polapolegająca w szczególności na zapewnieniu:1) hal namiotowych o powierzchni 500m2 oraz 50m2 wraz z wyposażeniem;2) kadry eksperckiej do przeprowadzenia debat;3) materiałów szkoleniowych;4) wyżywienia (obiad, serwis kawowy);5) usługi noclegowej;6) transportu maszyn rolniczych do oraz z miejsca organizacji wydarzenia;7) zorganizowania demonstracji na żywo z wykorzystaniem inteligentnych maszyn oraz systemówwspomagania decyzji w rolnictwie;8) przygotowania filmu promocyjnego, dokumentującego przebieg Strefy Innowacji podczas KrajowychDni Pola;9) zabezpieczenia wydarzenia w zasilanie i agregaty prądotwórcze;10) koordynatorów wydarzenia ze strony Wykonawcy;11) opracowania raportu ewaluacyjnego.2. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określono w projektowanych postanowieniach umowystanowiących załącznik nr 1 do SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia znajdującym się w załączniku nr 2do SWZ.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzeniadziałalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 2 usługi polegające naorganizacji eventów pod halą namiotową, obejmujących swym zakresem w szczególnościwyposażeniu hali namiotowej w niezbędny sprzęt do przeprowadzenia wydarzenia, m.in.przygotowanie konstrukcji stoisk targowych/boksów, wyposażenie boksów, przygotowaniewizualizacji 3d rozmieszczenia stanowisk/boksów, podestów scenicznych czy ekranów LED,zapewnienie sprzętu multimedialnego, wyposażenie w meble, o wartości każdej usług nie mniejszej niż 100 000,00 zł netto.
Podobne przetargi
- Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu na prawo jazdy kategorii B wraz z egzaminem dla uczestników projektu „Wsparcie nie tylko na starcie".
- Świadczenie usług ekspertów merytorycznych i eksperta WCAG w projekcie konkurencyjnym.
- Przeprowadzenie kursu dla nauczyciela w zakresie obróbki zdjęć w ramach projektu „Wykwalifikowani zawodowcy w Powiecie Niżańskim”
- Kompleksowa organizacja 4 wizyt studyjnych (3 krajowe i 1 zagraniczna)
- Realizacja zajęć, szkoleń i badań diagnostycznych dla uczniów, nauczycieli, rodziców/opiekunów z 3 szkół w ramach projektu -Dostępne, integrujące i wspierające rozwój uczniów szkoły w gminie Myślenice
- Zajęcia edukacyjne w ramach projektu "Zielone umysły w Gminie Dobromierz: myślimy ekologicznie, działamy naukowo"
- Wybór wykonawcy świadczącego usługę zajęć z elementami alpakoterapii dla dzieci - uczestników projektu „Skoordynowane wsparcie pre i post adopcyjne”.
- Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów i zajęć specjalistycznych dla uczniów Medycznej Szkoły Policealnej im. ks. Jana Kaczkowskiego w Chojnicach w ramach FEP 2021-2027, z podziałem na części.
- Przeprowadzenie szkoleń w zakresie zarządzania bezpieczeństwem dla kadry zarządzającej i pracowników administracyjnych PBŚ
- Organizacja szkolenia w ramach projektu pn. „Intensyfikacja działań Policji w zwalczaniu przestępstw naruszających dobro chronione środowiska naturalnego” dofinansowane przez WFOŚiGW w Szczecinie
- Zakup usług przeprowadzenia kursów dla uczniów biorących udział w projekcie „Poprawa jakości kształcenia zawodowego na terenie Powiatu Krakowskiego”
- Kompleksowa organizacja usług szkoleniowych dla przedstawicieli instytucji i służb, którzy zajmują się przeciwdziałaniem przemocy domowej.
- Wsparcie dla nauczycieli przedmiotów zawodowych w zakresie doskonalenia umiejętności i kompetencji nauczycieli
- Usługa świad. warsztatów i szkoleń dla uczniów i nauczycieli I LO w Radzyniu Pod. w ramach pr. pn. „Program współpr. oraz wsparcia ucz., rodz. i naucz. szkół ogólnokszt. i zaw. Pow. Radz.”-powtórka 2
- Usługa świad. warsztatów i szkoleń dla uczniów i nauczycieli I LO w Radzyniu Pod. w ramach pr. pn. „Program współpr. oraz wsparcia ucz., rodz. i naucz. szkół ogólnokszt. i zaw. Pow. Radz.”-powtórka 3