Przetargi.pl
Kompleksowa obsługa placów zabaw dla dzieci i innych terenów rekreacji w Stargardzie w latach 2026-2027

  • Adres: 73-110 Stargard, Pierwszej Brygady 35
  • Województwo: zachodniopomorskie
  • Telefon/fax: tel.
  • Data zamieszczenia: 2025-11-27
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Sekcja I - Zamawiający

Nazwa zamawiającego: Zarząd Usług Komunalnych w Stargardzie

Adres: 73-110 Stargard, Pierwszej Brygady 35

Adres email: zuk@zuk-stargard.pl

Telefon:

Strona internetowa: www.zuk-stargard.pl

Sekcja II - Przedmiot zamówienia

Nazwa zamówienia: Kompleksowa obsługa placów zabaw dla dzieci i innych terenów rekreacji w Stargardzie w latach 2026-2027

Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa placów zabaw dla dzieci i innych terenów rekreacji znajdujących się na terenie Gminy – Miasta Stargard, a w szczególności:1) plac zabaw w parku Bolesława Chrobrego od strony ul. Warownej;2) plac zabaw w parku Bolesława Chrobrego od strony ul. Struga;3) plac zabaw przy ul. Tańskiego wraz z siłownią zewnętrzną, urządzeniem New Age Fit, wiata biesiadna wraz z miejscem do palenia ogniska; 4) plac zabaw przy ul. Żeromskiego/ Wojska Polskiego/Przybosia;5) plac zabaw w parku 3 Maja od strony ul. Skarbowej;6) plac zabaw w parku 3 Maja od strony ul. Barnima;7) plac zabaw oraz miejsce na ognisko w parku Panorama; 8) plac zabaw wraz z siłownią zewnętrzną w kwartale ulic: Dworcowa/ M. Reja/ Słowackiego/ M. Konopnickiej;9) plac zabaw na os. Pyrzyckim przy ul. Armii Krajowej (wyłącznie urządzenia zabawowe, urządzenia siłowni) z uwzględnieniem możliwej rozbudowy w latach 2026-2027;10) plac zabaw wraz z kompleksem rekreacyjnym w parku Podworskim przy ul. Lotników; z uwzględnieniem możliwej rozbudowy w latach 2026-2027;11) plac zabaw i siłownia w Parku Jagiellońskim;12) wybieg dla psów przy ul. Skandynawskiej;13) Naukowy Plac Zabaw ul. Chrobrego od strony Bramy Wałowej; z uwzględnieniem możliwej rozbudowy w latach 2026 - 2027;14) Pumptrack w parku Bolesława Chrobrego od strony ul. Struga.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduję się w załączniku nr 5 do SWZ – projekcie umowy.

Kod CPV: 50870000-4

Sekcja III - Warunki udziału

Opis warunków udziału: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziałuw postępowaniu1) Znajdują się w sytuacji ekonomicznej lub finansowej umożliwiającej realizację zamówienia.Zamawiający uzna ten warunek za spełniony, jeżeli wykonawca posiada odpowiednie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w zakresie odpowiadającym przedmiotowi zamówienia w wysokości minimum 150 000,00 zł.2) Posiadają zdolność techniczną lub zawodową do wykonania przedmiotu zamówienia.Zamawiający uzna ten warunek za spełniony, jeżeli wykonawca udokumentuje wykonanie lub wykonywanie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej 1 usługi polegającej na utrzymaniu czystościi porządku na terenie publicznych obiektów ogólnodostępnych obejmujących wykonywanie prac konserwatorskich, utrzymywanie elementów małej architektury, wykonywanie prac remontowych placów zabaw lub innych przestrzeni publicznych np. siłowni zewnętrznych, terenów rekreacyjnych, przystanków autobusowych wyposażonych w wiaty przystankowe, terenów fontann, obiektów użyteczności publicznej, obiektów oświatowych, administracyjnych, opieki zdrowotnej, terenów wspólnot mieszkaniowych itp. o wartości minimum 100 000,00 zł brutto rocznie.

Sekcja IV - Procedura

Tryb udzielenia zamówienia:

Termin składania ofert:

Podobne przetargi