Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla punktów poboru Gospodarki Komunalnej w Błażowej Sp. z o.o.

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 36-030 Błażowa, ul. 3 Maja 35
  • Województwo: podkarpackie
  • Telefon: 172301444
  • Fax: 172301450
  • Data zamieszczenia: 2025-09-18
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 09310000-5
  • Nazwa zamówienia: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla punktów poboru Gospodarki Komunalnej w Błażowej Sp. z o.o.
  • Opis zamówienia: 4. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla punktów poboru Gospodarki Komunalnej w Błażowej Sp. z o.o.5. Sprzedaż energii elektrycznej odbywać się ma na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami do ww. ustawy oraz przepisami ustawy z dnia 23.04.1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. z 2025 r., poz. 1071 t.j.).6. Wykaz i charakterystykę obiektów będących własnością Gospodarki Komunalnej w Błażowej Sp. z o.o. oraz szczegółowe informacje dotyczące szacunkowego zużycia energii elektrycznej w tych obiektach, dla poszczególnych grup taryfowych w okresie 24 miesięcy zawiera Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.7. Szacunkowe zużycie energii w obiektach Zamawiającego w okresie realizacji zamówienia wynosi 779738 kWh.8. Dla PPE: 1) od numeru 1 do 20 sprzedaż energii elektrycznej prowadzi obecnie Fortum Marketing and Sales Polska S.A., umowy sprzedaży obowiązują do dnia 2025-12-31,2) dla PPE od numeru 21 do 29 sprzedaż energii elektrycznej prowadzi obecnie PGE Obrót S.A. w ramach umów kompleksowych.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w rozdziale V Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w załącznikunr 7 do SWZ.

Warunki udziału

  • Opis warunków udziału: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:1) nie podlegają wykluczeniu,2) spełniają warunki udziału w postępowaniu i wymagania określone w niniejszej SWZ.2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki:1) Zdolność do występowania w obrocie gospodarczymZamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.2) Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - warunek zostanie uznany za spełniony jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada:a) aktualną koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu (sprzedaży) energią elektryczną, wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki,b) aktualną koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie dystrybucji energii elektrycznej wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na obszarze, na którym znajduje się miejsce dostarczania energii elektrycznej (w przypadku Wykonawców będących właścicielem sieci dystrybucyjnej lub Oświadczenie Wykonawcy, że ma zawartą umowę z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD) właściwym terytorialnie dla obiektów objętych zamówieniem bądź oświadczenie o zapewnieniu zawarcia takiej umowy wydane przez OSD na świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej (w przypadku Wykonawców nie będących właścicielem sieci dystrybucyjnej) – załącznik nr 5 do SWZ.3) Sytuacja ekonomiczna lub finansowaZamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.4) Zdolność techniczna lub zawodowaZamawiający nie stawia warunku w tym zakresie.

Podobne przetargi