Skopiowano do schowka!
- Adres: 58-100 Świdnica, Leśna 27-29
- Województwo: dolnośląskie
- Data zamieszczenia: 2025-09-10
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy
- Adres: 58-100 Świdnica, Leśna 27-29
- Adres email: zamowienia@szpital.swidnica.pl, zam.publiczne.spzoz.swidnica@gmail.com
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 33140000-3
- Nazwa zamówienia: „Dostawy materiałów do zabiegów usuwania zaćmy i witrektomii przedniej – do aparatu CENTURION VISION SYSTEM”
- Opis zamówienia: Zadanie nr 1 - Jałowy, jednorazowy, zbiorczo zapakowany zestaw materiałów do operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z kasetą do aparatu CENTURION VISION SYSTEM.Zadanie nr 2 - Materiały do aparatu CENTURION VISION SYSTEM.
Podobne przetargi
- 2026-TP2 Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby Szpital na Wyspie Sp. z o.o. w Żarach
- Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym na dostawy wyrobów medycznych do obrazowania dróg oddechowych
- Dostawa materiałów eksploatacyjnych do sterylizacji.
- Dostawa materiałów do terapii podciśnieniowej
- Dostawa wyrobów higienicznych: ręczników, podkładów chłonnych, prześcieradeł fartuchów i ocieplaczy
- Rękawiczki diagnostyczne z podajnikiem
- Dostawa sterylnych fartuchów chirurgicznych.
- dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku
- Sukcesywna dostawa asortymentu do urządzenia do terapii nerkozastępczej wraz z dzierżawą aparatu
- RZP-13/KS/2026 - Podłoża, testy i akcesoria do diagnostyki mikrobiologicznej.
- "Dostawa wyrobów medycznych do biopsji mammotomicznej wraz z zestawem drenów wspomagających próżniowo"
- Dostawa wyrobów medycznych dla pacjenta z pęcherzowym oddzielaniem się naskórka, Epidermolysis Bullosa (EB) dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
- Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku
- Zakup końcówek pomiarowych (sond) do tonometrów
- Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz innych materiałów medycznych uzupełnienie I