Dostawa urządzeń do tworzenia i testowania oprogr. w ramach zam. na „Zaproj., budowę, dostawę i wdrożenie aplikacji mobilnej wraz z niezbędną integracją i rozbudową funkcjonalną syst. CG”

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 35-959 Rzeszów, Geodetów 1
  • Województwo: podkarpackie
  • Data zamieszczenia: 2025-09-16
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 32250000-0
  • Nazwa zamówienia: Dostawa urządzeń do tworzenia i testowania oprogr. w ramach zam. na „Zaproj., budowę, dostawę i wdrożenie aplikacji mobilnej wraz z niezbędną integracją i rozbudową funkcjonalną syst. CG”
  • Opis zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do tworzenia i testowania oprogramowania w ramach zamówienia na „Zaprojektowanie, budowę, dostawę i wdrożenie aplikacji mobilnej wraz z niezbędną integracją i rozbudową funkcjonalną systemu Cyfrowa Granica na potrzeby obsługi obligatoryjnej awizacji w drogowym ruchu towarowym na rzecz izb administracji skarbowej” tj.:1.1. 5 szt. telefonów z systemem Android - I grupa,1.2. 3 szt. telefonów z systemem Android - II grupa,1.3. 5 szt. telefonów z systemem iOS,1.4. 5 szt. tabletów z systemem iOS,1.5. 7 szt. tabletów z systemem Android - I grupa,1.6. 1 szt. tabletu z systemem Android - II grupa.2. Szczegółowe założenia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1/I do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz Załącznik nr 3 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy).1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do tworzenia i testowania oprogramowania w ramach zamówienia na „Zaprojektowanie, budowę, dostawę i wdrożenie aplikacji mobilnej wraz z niezbędną integracją i rozbudową funkcjonalną systemu Cyfrowa Granica na potrzeby obsługi obligatoryjnej awizacji w drogowym ruchu towarowym na rzecz izb administracji skarbowej” tj.:1.1. 2 szt. urządzeń stacjonarnych do budowy aplikacji mobilnej dla urządzeń z systemem Android,1.2. 2 szt. urządzeń stacjonarnych do budowy aplikacji mobilnej dla urządzeń z systemem iOS.2. Szczegółowe założenia oraz wymagania Zamawiającego w zakresie przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1/I do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz Załącznik nr 3 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy).

Podobne przetargi