Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”

Skopiowano do schowka!
  • Adres: 67-106 Otyń, ul. Rynek 1
  • Województwo: lubuskie
  • Telefon: 683559400
  • Fax: 683559401
  • Data zamieszczenia: 2022-08-31
  • Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe

Zamawiający

Przedmiot zamówienia

  • Kod CPV: 30200000-1
  • Nazwa zamówienia: Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”
  • Opis zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych:1) 14 komputerów stacjonarnych,2) 88 laptopów,3) 1 tablet.Specyfikacja techniczna wyżej wymienionego sprzętu znajduje się w załączniku nr 2 Formularz cenowy.Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia:1) Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia zostanie przekazany na własność osobom fizycznym (obdarowanym). Z uwagi na ten fakt, dostarczone Zamawiającemu licencje na oprogramowanie muszą przewidywać i zezwalać na takie przejście uprawnień do korzystania z oprogramowania przez osoby fizyczne (obdarowanych). 2) Komputery, laptopy i tablet o których mowa w ust. 3, 4, 5 (dalej zwane sprzętem) muszą być fabrycznie nowe (rok produkcji 2022), zapakowane w oryginalne opakowania producenta wolne od wszelkich wad i uszkodzeń, muszą posiadać odpowiednie okablowanie, zasilanie oraz wszelkie inne komponenty, instrukcje, zapewniające instalację i użytkowanie,3) Dostarczany sprzęt musi mieć okablowanie, zasilacze oraz wszystkie inne komponenty, zapewniające właściwą instalację i użytkowanie (w tym przewody zasilające).4) Dla jednoznacznej identyfikacji oferowanego sprzętu należy podać co najmniej nazwę producenta, a także nazwę i model oferowanego sprzętu. Zamawiający wymaga również podania faktycznych parametrów sprzętu w taki sposób, by oceniający byli w stanie stwierdzić, czy zaoferowany sprzęt spełnia wymagania specyfikacji.5) Wykonawca dostarczy do każdego urządzenia wydrukowaną kartę gwarancyjną oraz instrukcje, użytkowania i obsługi w języku polskim (zwane dalej – „dokumentacją użytkownika”).6) Wykonawca w karcie sprzętu poda: rodzaj, nazwę, producenta i pojemność wszystkich informatycznych nośników danych.7) Wszystkie wymagane certyfikaty mają dotyczyć sprzętu w oferowanej konfiguracji.8) Wykonawca przedstawi Zamawiającemu pisemne potwierdzenie, że dostarczony sprzęt i licencje na oprogramowanie pochodzą z legalnego kanału dystrybucji producenta na rynek polski. Urządzenia muszą być fabrycznie nowe (nie mogą pochodzić z wystaw, ekspozycji i prezentacji), wyprodukowane nie wcześniej niż w 2022 r.9) Dostarczony przez Wykonawcę sprzęt winien być tożsamy z wykazanym w ofercie.10) Strony ustalają, możliwość zmiany modelu lub typu przedmiotu zamówienia po podpisaniu Umowy, pod warunkiem wycofania z produkcji objętego Umową modelu lub typu i zastąpienie ich nowocześniejszymi modelami o nie gorszych parametrach technicznych lub korzystniejszych dla Zamawiającego, z zachowaniem formy pisemnej poprzez wprowadzenie aneksu do Umowy.11) W ramach realizacji przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest do dostawy przedmiotu zamówienia do wyznaczonego przez Zamawiającego pomieszczenia na terenie Urzędu w obecności uprawnionej do reprezentowania wykonawcy osoby. Następnie Wykonawca jest zobowiązany do uruchomienia każdego sztuki dostarczonego sprzętu, wykazania, że sprzęt posiada deklarowane parametry techniczne, a następnie do zapakowania sprzętu w fabryczne opakowania.

Podobne przetargi