Skopiowano do schowka!
- Adres: 82-300 Elbląg, Wojska Polska 1
- Województwo: warmińsko-mazurskie
- Data zamieszczenia: 2025-06-30
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
- Adres: 82-300 Elbląg, Wojska Polska 1
- Adres email: zp@ans-elblag.pl
- Strona internetowa: https://ans-elblag.pl/
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 35100000-5
- Nazwa zamówienia: Dostawa sprzętu IT dla Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu.
- Opis zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń UPS w tym:a) Dostawa UPS rack– 3 sztukib) Dostawa zestawu bateryjnego dedykowany do zasilacza UPS - 12 szt.w miejscu wskazanym przez Zamawiającego- w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 137/Wojska Polskiego 1/Zacisze 12 na własny koszt i ryzyko WykonawcyPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 32 baterii UPS wraz z przeglądem technicznym w miejscu wskazanym przez Zamawiającego- w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 137/Wojska Polskiego 1/Zacisze 12 na własny koszt i ryzyko Wykonawcy.1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputeriwego wraz z akcesoriami w tym: a) Laptop – 1 sztb) Projektor – 1 szt.c) Kabel HDMI 30 m – 2 szt.d) Tablet graficzny – 2 szt.e) Klawiatura komputerowa – 7 szt.f) Zestaw komputerowy – 1 szt.g) Monitor komputerowy – 2 szt.h) Mysz komputerowa dla osób niepełnosprawnych – 7 szt.i) Skaner do książek i dokumentów – 1 szt.2) w miejscu wskazanym przez Zamawiającego- w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 137/Wojska Polskiego 1/Zacisze 12 na własny koszt i ryzyko Wykonawcy1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu audiowizualnego wraz z akcesoriami w tym: a) Tablica interaktywna z uchwytem typ 1 – 3 szt.b) Tablica interaktywna z uchwytem typ 2 – 3 szt.c) Tablica interaktywna z uchwytem typ 3 – 1 szt.d) Telewizor z uchwytem – 1 szt. w miejscu wskazanym przez Zamawiającego- w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 137/Wojska Polskiego 1/Zacisze 12 na własny koszt i ryzyko Wykonawcy.1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa drona- 1 szt. wraz z akcesoriami w miejscu wskazanym przez Zamawiającego- w budynku przy ul. Grunwaldzkiej 137/Wojska Polskiego 1/Zacisze 12 na własny koszt i ryzyko Wykonawcy.
Podobne przetargi
- Dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby realizacji zadań z zakresu ochrony ludności, obrony cywilnej oraz zarządzania kryzysowego - II postępowanie
- Doposażenie magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej Powiatu Chełmińskiego
- Rozwój e-usług na terenie Gminy Włodawa
- Dostawa asortymentu do tratw ratunkowych i kamizelek ratunkowych.
- Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa „Cyberbezpieczny Samorząd "
- Zakup agregatów prądotwórczych
- Dostawa i montaż zasilacza UPS z zestawem baterii dla Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.
- Dostawa oprogramowania do agregacji logów i rozbudowa systemu backup, związana z realizacją projektu w ramach grantu Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Łabiszyn i jej jednostek organizacyjnych
- Dostawa UPS w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski"
- Dostawa agregatu prądotwórczego oraz UPS związana z realizacją grantu Cyberbezpieczny Samorząd
- Dostawa agregatu prądotwórczego oraz UPS związana z realizacją grantu Cyberbezpieczny Samorząd – II postępowanie
- Dostawa sprzętu i wyposażenia na potrzeby realizacji zadań z zakresu ochrony ludności, obrony cywilnej oraz zarządzania kryzysowego
- Zakup i dostawa zasilaczy UPS, switchy oraz dysków do macierzy w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”
- Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania w ramach projektu grantowego – część 3
- Dostawa zasilacza awaryjnego realizowana w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”