Skopiowano do schowka!
- Adres: 28-236 Rytwiany, ul. Staszowska 15
- Województwo: świętokrzyskie
- Telefon: 158647930
- Data zamieszczenia: 2025-02-28
- Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe
Zamawiający
- Nazwa zamawiającego: GMINA RYTWIANY
- Adres: 28-236 Rytwiany, ul. Staszowska 15
- Adres email: rytwiany@rytwiany.com.pl
- Strona internetowa: http://rytwiany.com.pl/
- Telefon: 158647930
Przedmiot zamówienia
- Kod CPV: 30210000-4
- Nazwa zamówienia: „DOSTAWA SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA INFORMATYCZNEGO”
- Opis zamówienia: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczna Gmina Rytwiany”, 2. Sprzęt musi spełniać parametry jakościowe określone w Załączniku nr 8 do SWZ, na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.3. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem:a) Serwer logów - 1 szt.b) System kopii zapasowych dla JO - 1 szt.c) Zasilacz awaryjny UPS - 2 szt.d) Rozbudowa zapory sieciowej UTM - 1 szt.e) Zapora sieciowa dla JO - 1 szt.f) Przełącznik zarządzalny - 4 szt.g) Rozbudowa systemu ochrony urządzeń - 1 szt.h) System zarządzania siecią i bezpieczeństwem IT - 1 szt.i) Wdrożenie 802.1x EAP-TLS - 1 szt.j) Wdrożenie systemów informatycznych - 1 szt.4. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem, rozładunkiem, instalacją i uruchomieniem będzie się odbywać na koszt i ryzyko wykonawcy.5. Odbiór sprzętu nastąpi protokolarnie w miejscu montażu na terenie poszczególnych placówek.6. Wszystkie rozwiązania dostarczone w ramach zamówienia muszą być fabrycznie nowe i nieużywane przed dniem dostarczenia do siedziby Zamawiającego, z wyłączeniem użycia niezbędnego dla przeprowadzenia testu ich poprawnej pracy. Nie dopuszcza się urządzeń i licencji typu refurbished.7. Dostarczone urządzenia i licencje oprogramowania muszą być wolne od wad fizycznych i prawnych.8. Na cały przedmiot zamówienia zostanie udzielona gwarancja na okres minimum 24 miesiące.
Warunki udziału
- Opis warunków udziału: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w dziale IX SWZ oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:Zamawiający wymaga, aby Wykonawca był wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych, prowadzonych w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania – takimi dokumentami mogą być odpis z właściwego Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) lub z Centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej (CEIDG) itp.3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:Zamawiający nie stawia warunków w tym zakresie.4. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące sytuacji finansowej lub ekonomicznej:Zamawiający nie stawia warunków w tym zakresie.5. O uzyskanie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej:a) Wykonawca, który wykaże realizację dostaw wykonanych w okresie ostatnich 5 lat, z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia przed upływem terminu składania ofert w postępowaniu, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających czy te dostawy lub usługi zostały wykonane prawidłowo, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego dostawy były wykonywane.Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w wyżej wymienionym okresie wykonał min. jedną dostawę polegającą na dostawie infrastruktury teleinformatycznej obejmującej sprzęt serwerowy oraz systemy bezpieczeństwa tożsame z objętymi niniejszym zamówieniem wraz z wdrożeniem o wartości min. 200 000,00 zł brutto.b) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał wdrożony i stosował system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001-2015 w zakresie instalacji, konfiguracji oraz serwisowania sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania lub stosują zarządzania jakością zgodny z normą równoważną przeznaczoną dla celów certyfikacji.6. Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej – dopuszcza łączne spełnianie warunku przez Wykonawców.
Podobne przetargi
- Dostawa macierzy dyskowej, biblioteki taśmowej, serwera, wraz z licencjami oprogramowania
- Cyberbezpieczna Gmina Hażlach - Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego - etap 2
- Dostawa sterowników redundantnych SIMATIC S7-1500H CPU 1517H-4PN wraz z modułami interfejsu IM155-6 PN oraz modułami I/O .
- Dostawa macierzy dyskowej, biblioteki taśmowej, serwera, wraz z licencjami oprogramowania
- Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina”
- Dostawa i wdrożenie rozwiązań informatycznych z zakresu cyberbezpieczeństwa w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Miejska Człuchów”
- Zakup i dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego
- Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina”
- Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego realizowanego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd Gmina Rabka Zdrój”
- Dostawa i wdrożenie rozwiązań informatycznych z zakresu cyberbezpieczeństwa w ramach projektu „Cyberbezpieczna Gmina Miejska Człuchów”
- „Dostawa klastra firewall – modernizacja centralnego punktu sieci”
- Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Urząd Gminy Laskowa”
- Dostawa sprzętu i oprogramowania na rzecz Gminy Lututów realizowana w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
- Cyberbezpieczny Samorząd Gmina Rabka Zdrój
- Dostawa sprzętu i oprogramowania na rzecz Gminy Lututów realizowana w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”